19 Haziran 2010 Cumartesi "For Whom The Bell Tolls" Buluşması :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkürler Osman abi. Av ve atışa karışmadığın sürece çok mutlu oluruz ddedim ve anlaştık :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Kazak erkek yanii

sen o kazağı sakla bi gün iş dönüşü hw100 ün üzerine çamışır suyu dökülünce silmede kullanırsın... ;şrofls;.

S410

• Valla bu durumda kazaklara yumoş kullanmak lazım.

Çok duyduk benim avıma karışamazsın diyenleri ;arkasından süpürge koçanını yiyip kapıdan çıkanları ! ( Bu arada bu olayı özellikle yaptırırlarmış eşlerine, uğur getirsin diye )

@Erdinç'cim sen mutlu ol yeter.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Sabah uyku tutmadı; 05:00'te karanlık taraftaydım. Soda şişelerinin dibine dibine 2 kutu fişek harcadım , hemen hemen hepsi tuz buz oldu.(atış alanın uzağında attım özellikle, camlar kimseye zarar vermesin diye) Kamuran geldi sonra,Poze ve Safir ile biraz atış izlerken, sebepsiz yere terlediğimi ve hasta olacağımı anladığım için 7'ye 10 kala ayrılmak zorunda kaldım. Çamlık 1 'de Cem Bey'i gördüm merhaba diyerek aşağı indim. Birde baktım herzaman ben belki gelemeyebilrim diyen Erdem Bey'i gördüm. ;d; Tekmil ve yoklamayı vererek ordan ayrıldım.

Mühye'den yukarı tırmanırken, omzuna tüfek kılıfını sırtlanmış bir motosikletli arkadaşı (Alpfizik) gördüm, durdurdum. "Hayrola atıştan mı" dediğimde "Airguntürk'cü arkadaşları bulamadım geri dönüyorum" diye bir cevap aldım. PS'i hemen tarif ettim. Erdem Bey'in orda olduğunu söyledim. Oda geri döndü tekrar

Eve geldim yattım hala kendimi toparlayamadım.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Biz bugün kapkaranlık takıldık, kulaklarım hala çınlıyor

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• 30km yol yapıp sabah 5:30 da elimde harita eymir gölü etrafındaki tüm çamlıkları 1 saat gezdikten sonra vazgeçip geri dönerken beni yolda durduran marlon2000 e teşekkürler. okadar güzel yol tarif ettinki direk erdem beyin yanına gittim. kader geri dönmeme razı olmadı :)
    çok güzel bi gündü inş bundan sonraki organizasyonlara hep katılabilirim.

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup:

• 30km yol yapıp sabah 5:30 da elimde harita eymir gölü etrafındaki tüm çamlıkları 1 saat gezdikten sonra vazgeçip geri dönerken beni yolda durduran marlon2000 e teşekkürler. okadar güzel yol tarif ettinki direk erdem beyin yanına gittim. kader geri dönmeme razı olmadı :)
    çok güzel bi gündü inş bundan sonraki organizasyonlara hep katılabilirim.

ben size katılamadım ama her zaman bekleriz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdinc kardes gule gule git, gule gule kazasiz belasiz gel.

Malum yerlerde Allah her zaman senin ve yanindakilerin yaninda ve yardimcisi olsun...

Hayirli haberini de yeni duyuyorum kusura bakma, yurtdisindaydim yeni dondum,

cani gonulden kutlarim ve daim mutluluklar dilerim :D