1077 modifiye!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • goz kararı bır yay ayarlayıp taktım ama bu seferde tufek sıkıstı yardım!!!

• Arkadaşlar dün bu tüfekten bende aldım 8-9 tüp bittikten sonra yeni bir tüp takınca ufak ufak fosurduyarak gaz kaçırmaya başladı.jarjörü çıkarında sesin orda bir yerden geldiği belli oluyor.contamı gitti acaba ne oldu fikri olan varmı.

• tüpü yeni taktığında yada atış yaptıktan sonra yapıyorsa tüpü delen parça küçük delik acıyor demektir bir süre sonra fosurdama sesi kesiliyorsa sorun yok demektir
    benim de haklıma cok takılmıştı
    ama benimki tüpü delen parçanın küçük delik acmasındandı

korfezteam.png

• fokurdama sesi kesilmiyor tüp 1-2 saat sonra bitiyordu.hemen değişime yolladım yeni gelende şimdilik sorun yok teşekkürler.

;tese;kkur

• arkadaslar yenı konu acmadım bende bu tefekten alıcam pcp alıstırması ıcın ama bı sorum var nette gezdıgım satıs sıtelerınde farklı namlu cıkıs hızları verılmıs 190mts 170mts gıbı sorum tufekte versıyon farkı varmı 1.nesıl 2.nesıl gıbı yoksa sıtelerın yanlıslıgımı

STRIKKER WORTEX

• sımdı bukadar fıkır sahıbı ıcınde yokmu bı cevap verecek olan ;d;

STRIKKER WORTEX