AIR ARMS LIMITED EDITION-SATIN SILVER

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ah ah amerikada yaşasaydık ben bilirdim ne yapacağımıda.. tüpe şöyle güzel bir karbon kaplama nasıl yakışıklı durur....

S410

• Çift tüplü modelin ithalatı görünüş itibarı ile sorun yaratabilir ;kihhik,
    Şaka bir yana yakışıklı tüfekler !!

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• ah ah amerikada yaşasaydık ben bilirdim ne yapacağımıda.. tüpe şöyle güzel bir karbon kaplama nasıl yakışıklı durur....

Karbon kaplama yaptırmak için Amerika da yaşamak gerekmiyor ülkemizdede yapan yerler var.

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• güzel silah, buraya gelir mi ki? :rolleyes:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• güzel silah, buraya gelir mi ki? :rolleyes:

Evet, güzel bir 3D Max çizimi :) Üretilmiş mi acaba?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Evet, güzel bir 3D Max çizimi :) Üretilmiş mi acaba?

Sevgiler,

üretilmiş, sanırım Almanya fuarında çalışır hali vardı. Forumda bahsi geçmişti ve yanlış hatırlamıyorsam başlığı ben açmıştım. Bir araştırayım :)

.

ankarateam.png

• Erdem , sen o fuar görüntülerini koyduğunda çift tüplü model pek güzel değil diye düşünmüştüm ama bu resimdeki silahı seri imalata alırlarsa hoş olur sanki.

Alıntı

taner.eren tarafından
    Çift tüplü modelin ithalatı görünüş itibarı ile sorun yaratabilir
    Şaka bir yana yakışıklı tüfekler !!

Taner bey, biliyorsunuz silahlardan bahsederken genelde bayanmış gibi davranılır ama bu silahtan erkekmiş gibi bahsetmek daha doğru sanki. ;kihhik, ( Gerçi ben AA'yı aldığımda isabetliliği karşısında dehşete düşüp silahıma o sıralar Galatasaray'ın sihirbaz futbolcusu Hary Kewell'ın adını vermiştim).

FİLİNTALAR GRUBU

• Erdem , sen o fuar görüntülerini koyduğunda çift tüplü model pek güzel değil diye düşünmüştüm ama bu resimdeki silahı seri imalata alırlarsa hoş olur sanki.

ben rengine bakmam zaten ;şrofls;. olsunda mor olsun ;şrofls;.

ama buna limited edition dediklerine göre bence, ahşap kundaklısı yanısıra bundanda sınırlı sayıda üretecekler. Biraz önce videoyu tekrar izlerken 2011 başlarında piyasaya sürülecek gibi birşey duydum.

.

ankarateam.png

• Korelilerin işi çok zor valla.İşin yoksa 2011'de otur AA'nın çift tüplüsünü kopyala. :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Taner bey, biliyorsunuz silahlardan bahsederken genelde bayanmış gibi davranılır ama bu silahtan erkekmiş gibi bahsetmek daha doğru sanki.

Eski Doğu Alman bayan atletleri gibi dersen olur ;,;-

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"