Colt Government 1911 Seri Atış Yapamıyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar bunu özel mesajla Mustafa Bey'e Yollucaktım ama Forum Dışına Çıkmamak Konu Açmakta Yarar Gördüm.1 Hafta Önce 150 Civarı Atış Yaptım Silahın Performansı Gerçekten Hoşuma Gitti Beretta F92 ve Walther CP Sportla Atış Yapmıştım Daha Önce Hiç Dikkatimi Çekmemişti Silahın Horozunu Kurarak Atış Yapıyodum Sonra Horozu Tek Çekişte 8 Tane Ardı Ardına Deneme Yaptım 2-3 Tane Attı ve Tetik Boş Atladı Ondan Sonra Horozu Tekrar Kurduğumda Hiçbir Problem Yok Yeri Geliyo 3-4 Tane Atıyo Ondan Sonra Tetik Boşa Sarıyo Acaba Silahın Mekanizması mı Böle Tetik Emniyetli Olduğu için Her Defasında Kurmak Gerekiyo Yoksa Teknik Bir Arızadan Kaynaklanan Bir Problem mi Yaşıyorum.Şimdiden Cevaplarınız için Teşekkürler....

• valla kardeş ben buna benzer bir sorun ayaşamadım.ama bazen pellet atlama yapıyor ama önemsemedim.Çok nadir olunca dikkatimi çekmedi.ama zannetmiyorum bir sorun olacağını.atışlara devam.... £tabanxalı$

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• Özcan Abi Şarjörü Değiştirdim Atış Yaptım Az Önce 8 Tane Durmaksızın Attım Oldu Demekki Dediğin Gibi Arada Yapıyo O Kadar Olsun Önemli Değil ..

Sarsor arkasindaki tirnaklari bir kontrol et once cevirir sonra CO2 bosaltir eger sarjoru donduremez ise pellet olmayan yere gaz basar.

Eger sarjor darbe aldi ise tirnaklar hasar gormus olabilir.

• bu silah pelet atabiliyor değil mi ?bb olmasın?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Burak Bey havalı silah konusunda yeni olduğum için terimleri anlayamadım biraz daha açarsanız çok sevinirim...

Su resimde sarjoru goruyorsun hoss resmin kalitesi pellet eteklerini belirginlestirmek icin bozulmus durumda.

airgunturk.com/attachment/1079/

Iste ortada ki tirnaklar sayesinde sarjor silah icinde donuyor ve pellet atis CO2 nin ciktigi yere geliyor

Atistan once 1/8 tur donme pesinden gaz salimi bir sonraki tetik cekiminde gene once 1/8 tur donus ve gaz salimi bu sekilde devam ediyor. Eger sarjorun tirnaginda sorun var ise sarjor donmez ve hala bos olan pellet yuvasi gaz cikisi onunde kalir ve bosa gaz atar.