17072010 "RaptorX'in düşürdüğü böbrek taşını vurma yarışması buluşması" Geçmiş olsun Erdem...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçmiş olsun;

Bu olayı bende yaşadım. her türlü tavsiyeyi denememe rağmen ( Giraboru suyu , soda , bira , sıcak duş, sıcak su torbası v.s) düşmeyince üstüne 6 günde kaplıcalarda dolaştım. Kaplıcada da düşmeyince eve dönerken ne tesadüftür, bir benzin istasyonunda nihayi sona ulaşmıştım. :)

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• cok gecmıs olsun
    benım babamında basına gelmıstı onun agrısını kımse dındıremedı adam 4 saat kıvrandı sebepte bır cok ılaca allerjısı olması kımse agrı kesıcı yapmaya cesaret edemedı ıkı ozel bır tane devlet hastanesı gezdıkten sonra celal bayar tıp fakultesınde morfın yaptılar ve babam rahatlamıstı hıc unutamam o gunu 4 yıl falan oluyo ama adam vasıyetını soyluyordu allah kımsenın basına vermesın meger allerjık kısılerde morfın kullanılırmıs dayım dahıleye uzmnı ertesı gun o anlattı tabı o gezdıgımız 3 tane hastanede kımse bılmıyomus bunu
    bu arada bırde devlet hastanesınde kı doktorla kavga ettım mahkemelık olduk sırf bu sebebten benımde saglıkcı olmama ragmen sagolsun o doktor cok guzel ılgılenmıstı bızımle agzında sakızla X( X(

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• herkeze tekrar teşekkürler. su-bira-giraburu ıvır zıvır hepsinden bolca tüketmeme rağmen taşı malesef doğal yollarla düşüremedim. Salı günü küçük bir operasyonla aldılar, şu an taş bende :) bu kadar küçük bir şeyin bu kadar acı vermesi inanılır gibi değil :(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abicim geçmiş olsun.

• arkadaşlar benim babamda ses dalgalarıyla böbrek taşını kırdırdı bundan 6-7 sene önce ama bezlye kadar bir parça kalmıştı onu kıramadılar. tehlikeli yerdeymiş babama yer değiştirsin onu da kırarız demişler. ama babam operasyondan sonra bir arkadaşın tavsiyesiyle avokado yaprağının kaynatıp suyunu içti 1-2 ay (rakı sevenler bayılır anason gibi ve koyu kırmızı vişne suyuna benziyor yemyeşil yaprağın suyu) sonra kontrole gittiğinde doktor taşın erimiş olduğunu nasıl başardığını soyledi babamda avokado yaprağı dedi doktor şaşırdı. adanada ytişiyor arkadaşlar eğer ihtiacı olan varsa köye gittiğimde toplayabilirsem gonderirim tabi ağaç hala duruyorsa. meyvesinin tadı da antep fıstığına benziyor ve de çok yağlı...

• Geçmiş Olsun Erdem. O taşın sana çektirdiğini sen de ona çektirisin artık.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Erdem Bey, geçmiş olsun, Tanrı ağrısını bir daha yaşatmasın

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• sağolun teşekkürler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem abi geçmiş olsun. Bende aynı dertten 2 yıl önce çekmiştim. Çok büyük geçmiş olsun. Yaşamayan anlayamaz Allah kimseye vermesin Dünyada ağrı sıralamasında 2. sırada Tıpta halı tırmalatan ağrı diye geçiyormuş.

• Erdem abi geçmiş olsun. Bende aynı dertten 2 yıl önce çekmiştim. Çok büyük geçmiş olsun. Yaşamayan anlayamaz Allah kimseye vermesin Dünyada ağrı sıralamasında 2. sırada Tıpta halı tırmalatan ağrı diye geçiyormuş.

O halde sanada geçmiş olmuş g;$i

Sevgiler...

(tabi bu dayak yemiyeceğin anlamına gelmiyor) ;kihhik,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."