15 AĞUSTOS PAZAR REŞADİYE FIELD TARGET YARIŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Yaz bitiminde Ankara Team'ı ziyaret etmeyi bizlerde çok istiyoruz.Organize olabilirsek, sizlerde uygun olursanız tanışma,sohbet, atış... harika bir gün olur.

Bende gelir ve YataGun olarak Sponsor olurum. ;d;

• gelin gelin ateşli müsabakasıda yaparız. trap makinemiz var ya artık

S410

• Tebrik ediyorum helal olsun. Belki bu sayede eskilerde yeniden bu güzel hobiye geri dönüş yapar kimbilir ? Sabahtan akşama kadar sabit aynı hedefe atmak belli bir süre sonra sıkıyor ne yazik ki :( Umarım ki bu tür organizasyonlar daha sık olur. Sıcakların azalması ve ramazan ayının hayırlısı ile bitmesi ile de katılımcı sayısı artacaktır diye düşünüyorum.

• Official Post

Buluthan, Ankara müsabakası gerçeğe dönüşürse birlikte gidelim, seni yeniden ısıtalım g;$i

• Güzel etkinlik tebrikler yalnız masalarda bekleyen silahların namlularının yartışmacılara doğru bakıyor olması boş ve emniyette de olsalar tedirginlik verici.

• Çok güzel şeyler çıkıyor ortaya. İstanbul lu arkadaşlarla tanışma ve birlikte atış yapma, eskilerin geri dönüşü, Mustafa abinin Yatagunun Ankara şubesi açması (çok mu abarttım acaba :)) Yaz sonu Ankara buluşması gerçekten güzel olur.

• Dün 20:25
    kafasi tarafından
    gelin gelin ateşli müsabakasıda yaparız. trap makinemiz var ya artık

Gelebilirsek sizin "Karanlık Taraf"ı görmeden dönmem zaten.

FİLİNTALAR GRUBU

• katılan, emek veren, paylaşan herkeze teşekkürler. Ankara'ya mutlaka bekleriz :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Buluthan, Ankara müsabakası gerçeğe dönüşürse birlikte gidelim, seni yeniden ısıtalım g;$i

Valla iyi olur Mustafa abi, Ankaraya bir günlüğüne değil, 1 haftalığına gitmek lazım (başka hobilerden de arkadaşlar var da.. :) )

Ankara zaten bu konuda ilki başlatmıştı ama İstanbulda bir türlü olmamıştı. Ara verdiğimiz bu dönemlerde abilerimiz çok ilerlemişler, kendilerini tebrik ediyorum gerçekten de...Sayelerinde İstanbulda da özlenen organizasyonara geçildi. Valla çok sevindim bu tür yarışmaların uygulanmasına.... :D

• Filintalar grubunu tebrik ederim harika bir organizasyon olmuş, dereceye giren arkadaşlarıda ayrıca tebrik ederim ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Alıntı

Mustafa Serdar tarafından
    Bende gelir ve YataGun olarak Sponsor olurum.

Antrenmanlara devam o zaman.

FİLİNTALAR GRUBU