Hatsan Mod 125 Th Od Pellet Tavsiye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    2 gün önce aldığım Hatsan Mod 125 Th Od 5.5mm tüfek için pellet arıyorum. Forumda bir çok pelleti okudum, pellet türlerinin birbirlerinden ne gibi artıları eksileri var öğrendim fakat şu bir gerçekmiş ki her tüfek kendine has bir pellet seçiyormuş :) O yüzden mod 125 th od kullanan arkadaşlardan ricam bana pellet tavsiye etmeleri.
    Pellette aradığım özellikler:

1- Mesela bugün tüfeğin yanında verilen gamo magnum mermiler ile (sivri uçlu) 20 metreden ince bir metala ateş ettim ve sadece boyasını götürdü. Allah allah dedim şaşırdım çünkü tüfek çok güçlü bir tüfek hissettiriyor, sonra 10 metreden attım yine aynı durum oldu. Sonra aklıma pelletin vurunca dümdüz olduğu geldi. İşte aradığım pellet o ince demiri delecek güçte olmalı.
    2- Pellet hedefini çok iyi vurmalı. Hani diyorsunuz ya grupman yapıyorum en iyi sonucu bu pellet ile aldım işte banada öyle tavsiye vermenizi istiyorum ve sanırım bunun için yuvarlak başlı bir pellet lazım.
    3- Pelletler genelde kurşun dökümmüş, bu da sağlığa ve çevreye çok zararlı. Kendi sağlıma ve çevreye zarar vermek istemiyorum açıkcası. Gamo raptor var altın kaplama ama buradaki arkadaşlar performansından memnun kalmamış. Acaba onun gibi yuvarlak başla ve kurşun olmayan, attığını vuran ve delme etkisi yüksek olan bir pellet önerebilir misiniz bana?

Pelletin parası pek sorun değil, hatta bir kaç farklı pellet tavsiye ederseniz eğer çok daha iyi olur. O bir kaç farklı modeli alır kendimce en iyi olanı seçmiş olurum. Parası sorun değil yeterki internetten satılabilir olsun ( sorun değil derken 200 lüsü 20 lira falan olursa makbuldur :) )

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen EFO ().

• Yine kimse bir şey yazmadı bende 120 liraya kıydım şu listeyi satın aldım;

1 - AirArms / Diabolo Pelet / Field Plus (5,52)
    2 - Diana / High Power Pelet / High Power 5,5
    3 - FX airguns / Keçe Pelet / Keçe Pellet 5,5/.22
    4 - Gamo / Hunter Pelet / Hunter 5,5 1 Adet
    5 - Gamo / Pro Magnum Pelet / Pro Magnum 5,5
    6 - Gamo / Raptor Pelet / Raptor 5,5
    7 - Haendler / Diabolo Baracuda Pelet

Artık 2 yıl yeter bana bunlar :) Fx airguns keçe peleti aldım harbiye gerek yok herhalde dimi? 250 atışta bir bir iki tane atarım ondan harbisiz olur herahlde?

İş bank hesaplarına havale yapıcam ama sadece iban no vermişler yatagun un iş bank şube kodu ve hesap numarasını bilen var mı acaba?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen EFO ().

• ıban no da herşey mevcut diye biliyorum.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Yok benim iban no ma göre denedim ama olmadı. Telefonla aradım cevap yok, mail attım cevap yok, sahibine buradan özel mesaj attım yine cevap yok.

• TR58 0006 4000 0011 3610 0011 14 Bu iban no dan hesap numarasını şube kodunu çıkarabilecek biri var mı?

• TR58 0006 4000 0011 3610 0011 14 Bu iban no dan hesap numarasını şube kodunu çıkarabilecek biri var mı?

Sanırım var ! ;şrofls;.

IBAN no.su: TR58 0006 4000 0011 3610 0011 14

Bu IBAN numarasında verilen numaralar aşağıdakileri gösterir:

TR: Ülke kodu: Türkiye
    58: Kontrol kodu
    00064: T. İş Bankası EFT kodunu
    000001: Vadesiz TL hesabını
    1361: Şube Kodunu (T. İş Bankası web sitesinden bu 1361 şube kodunun hangi isimli şube olduğunu bulabilirsiniz)
    0001114: Hesap numarasını gösterir

• Bende kendiminekine göre bunu denemiştim ama olmamıştı.

• Başka banka seçtim ödeme için, eft de iban girdim bende :) İş bankta havalede iban olmaması çok saçma.

• Pelletlerin yanında, hediye Yatagun şapkada geldi :) Çok işime yaradı teşekkürler.

• yapıkredi maaş hesabım var. İnternet üzerinden hesaptaki paramla bu işlemi yapıp sipariş vermem mümkünmü acaba?

"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Gaza Basıp Hayata TuTunMaktır[!]

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse bizden değildir.»

Hatsan Mod 125 SaS CAMO 5.5mm + YataGun Dampa + Henkell Civata sabitleyici + Patex Yapıştırıcı + Stoper + Optima 3-9x32 Dürbün