Cp 99 Compact blowback şarjör..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,

Cp 99 Compactlar oldukça keyifli silahlar ancak yedek şarjör sorunu var.

Elimde bol miktarda bb var tüp te var ama sadece 1 tane şarjör var.Acaba bunların yedek şarjörlerini bulmamız mümkünmü?

Nette arama yaptım bir sonuç bulamadım.18 bb lik yedek şarjörlerden lazım bana.

• Bende 2 tane yedek şarjör ve lazer pointer almayı düşünüyorum ama nereden ;#^+.

Hatsan mod 95 Aramaktayımm !!!
    Ekol Viper 6'' ;kovboys;
    agt

• değerli arkadaşlar bu konu ile ilgili walther türkiye temsilcisi tuğra gravür ile görüşme başlatmış bulunuyorum sonuçlar geldikçe sizlerle paylaşacağım teşekkürler

avsan süperpoze

• değerli arkadaşlar firma sahibinin esnaflıktan uzak tavrı ve mal satmak istemeyişinden görüşmeler yarıda kesilmiştir bilgilerinize.

avsan süperpoze

• meydanav.com 'dan şarjör almıştım. Lazeri ise airgunstyle.com adlı bir siteden aldım. Herhangi bir problem yok, fiyatlar biraz fazla gelmişti kargo işe karışınca. Bol şans.