Yeni Silahım Webley Patriot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayır, tam tersi bu silahtaki gez-arpacık grubu çok güzel, ben çok beğeniyorum özellikle metal olması ayrı bir güzellik.

Sıfırlamasını düzgün yaparsan gayet güzel vurursun gez-arpacık ile, ki forumda uzun mesafelerde atış yapan arkadaşlarımız var gez-arpacık ile.

• Tüfeğin rodajını tamamlayana kadar saçmalaması normal. İlk zamanlar vidaları devamlı gevşeme yönünden kontrol et. Bence de gez arpacık grubu güzel, neresini beğenmedin ?

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 50 metre iyi mesafe. En azından şu kontrol edilir. 50 metreye büyükçe bir kağıt yerleştirip. Atışlar kontrol edilir. 20 metrede tam hedefi vurabilir ama 50 metrede bu 5-10 cm sağa veya sola kayıyorsa, ince bir sıfırlama yapılması lazım. O mesafelerde 1 click bile çok şey ifade eder.

Selamlar...

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• valla bilmiyorum gez arpacığın metal olması benim çokta hoşuma gitmedi sağlamlık yönün ok lafım yok ama fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı pekte hoş değil. ama alışılmayacak gibide değil bugün tekrar sıfırlama yapıp deniycem o zaman daha iyi olacağından eminim

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• ben optima550 yi aldığımda 10 mtreden bira şişesi vuramadım vallah sonra alıştım gez den arpacığı ne kadar görmem gerekdiğini...yaa arkadaşlar bende alcamda mümkünse yakın mercek arpacık gez ve tetik tertibatını foto haline getirebilecek arkadaş varsa gerçekden çok memnun olurum.. :huh:

• Sizin için belki hw77deki gibi dürbün kızağına gez düşünülebilir.Ben gezi en geriye alıp yaptığım atışlarda.30 m de soda şişesini %70 vuruyordum.

• bugün tekrar atış yaptım yavaş yavaş alışıyorum 30-35 m den rakı şişesini vurabildim pratik yaptıkça düzeliyor.

AA S410 5,5

• hatsan hiç kullanmadım ama sağlam tepiyor dampa ayak olmayınca dürbün takmak zor. rodajı tamamlasa bile dampasız olmaz gibi geliyo.

AA S410 5,5

• hatsan hiç kullanmadım ama sağlam tepiyor dampa ayak olmayınca dürbün takmak zor. rodajı tamamlasa bile dampasız olmaz gibi geliyo.

vayy babo vayy desene aynı benim optima550 gibi 6 kutu saçma attım hala dürbünü üzerinden atıyor bende satdım dün ohh be.peki şimdi ben ne alacağım yaaa senin bahsediğin dampa ayak çok pahalı dostum...20 ytl ye ucuz tek parça ayak var ama ona rağmen benim optima stoper vidasını kökünden kopardı öff öff webley raıder mi alsam ne yapsam ???

• bence acele etme bekle raider 10 gelince ondan al yada sabrek fx lere bak ama yaylı alacaksanda patriot al gücü kaydadeğer.

AA S410 5,5

• vallah kararsızım dostum peki görüntüsü nasıl dostum el avuca iyi oturuyormu bu havalı ağırmı? ayrıca tüfek senin beklediğin gibi çıktımı onuda belirtirsen dostum memnun kalacam

• şahsen tüfek benim beklediğimden fazla bile çıktı kundağı oldukça kaliteli net ağırlığını bilmiyorum ama senin hatsanla arasında 200-300 gr anca vardır diye tahmin ediyorum belkide aynıdır. ama çok güçlü bi tüfek düşündüğümden çok daha güçlü

AA S410 5,5

• vallah dediğin gibi dostum bu kalitede başka bit tüfeğin fiyatı el yakıyor şayet tüfeği sökersen bana mesaj at dostum iyi bir fikrim var bu tepmeyi azaltmak için

• vayy babo vayy desene aynı benim optima550 gibi 6 kutu saçma attım hala dürbünü üzerinden atıyor bende satdım dün ohh be.peki şimdi ben ne alacağım yaaa senin bahsediğin dampa ayak çok pahalı dostum...20 ytl ye ucuz tek parça ayak var ama ona rağmen benim optima stoper vidasını kökünden kopardı öff öff webley raıder mi alsam ne yapsam ???

Alın bir hw97k kurtulun bence :thumbup: