6 Kasım 2010 Cumartesi "Yine aylardan Kasım ben yine gelir atarım " buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben anladım, siz beni sevmiyorsunuz ve fakat olağanüstü nazik davranarak renk vermemeye çalışıyorsunuz... Haftalardır gelmeyen herkes, ben yokken gelmiş maşallah... İyiki şeker hastalığım varda sürekli bir uyku halindeyim, artık bundan sonra istesem de katılamam buluşmalarınıza, sizde rahat rahat atarsınız...

Gene de sevgiler,

8o

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• jem bey Dr amca cebinde bir kesme şeker buldu diye, bu garip bencileyin dağ çekirgesini, öksüz bırakıp eğitmeycek misin. Walla yarın satarım tası tarağı haberin olsun. Hafta içi sen ve ben, hafta sonu hale, jale ve tüm mahalle atışdayız ona göre.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• jem bey Dr amca cebinde bir kesme şeker buldu diye, bu garip bencileyin dağ çekirgesini, öksüz bırakıp eğitmeycek misin. Walla yarın satarım tası tarağı haberin olsun. Hafta içi sen ve ben, hafta sonu hale, jale ve tüm mahalle atışdayız ona göre.

Taam taam... Pzt. mesaiyle birlikte (0830) atışlara başlarız...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Osman ağabey seni de aramızda görmek, bizi son derece motive etti. Siz ayrıldıktan sonra Fırat Kara Geldi bisikletle eski arkadaşımdır size selamları var.

Yücel,Aleykümselam Fırat iyidir.ciddi spor yapıyor.görmek isterdim..

Ben anladım, siz beni sevmiyorsunuz ve fakat olağanüstü nazik davranarak renk vermemeye çalışıyorsunuz... Haftalardır gelmeyen herkes, ben yokken gelmiş maşallah... İyiki şeker hastalığım varda sürekli bir uyku halindeyim, artık bundan sonra istesem de katılamam buluşmalarınıza, sizde rahat rahat atarsınız...

Gene de sevgiler,

Cem Senin gelemediğine üzüldüm ,,Akşamdan kimler gelecekse yazmıştı..Geçmiş olsun umarım kısa sürede atlatırsın..seni göremediğimize üzüldük.

bugünün en güzel yanı Osman abimizi tekrar sağlıklı olarak aramızda görebilmekti. tekrar geçmiş olsun Osman abi.

Erdem, Çok teşekkür ederim..Sizleri yeniden görmek güzeldi..Ankara Team'ı ve sohbetinizi özlemişim..Tanrı hepimize sağlıklı mutlu bir yaşam nasip etsin,

ozzy32' ve Erdem'e resimler için teşekkür ederim.

Özellikle Ankara Team'ın sigara açtığı savaş sevindirici...Ben,Erdem,Rıfat,Murat ve Cem olmak üzere 5 kişi sigarayı bıraktı..Darısı diğerlerinin Başına g;$i

A Takımı Üyesi

• Murat'ta içmiyormuş ;tese;kkur

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hepsinden önemlisi sigarayı bırakanlara tebrikler sonuna kadar destekçinizim.Cem abey sana da geçmiş olsun aynı dertteyiz biliyorsun ama bu normal hayatını etkilememeli . ben takmıyorum az dikkat şekere elveda.merhaba güzel hayat. bu gün senide görmek isterdik.atış alanında yerin boştu.oraya kocaman masa koyduk yerini doldurmaz ama neyse :) bu gün osman abi ilede tanıştım çok memnun oldum.fotolar sizlere kurban olsun :)

sevgiler saygılar

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Cem haksızlık yapma, atış sırasında seni aradım ama telefonu açmadın. Ayrıca şeker hastalığı öyle insana herşeyden el ayak çektirecek bir hastalık değil. Kendine acımayı bırak ve atışa gel tamam mı "tam teşekküllü hasta"?
    Bir sonraki buluşma başlığını atıyorum ve sana ithaf ediyorum.

"Kedi aynada k..çını görmüş, ben bu yaradan iflah olmam demiş" Buluşması ;şrofls;.

Sevgiler

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Cem haksızlık yapma, atış sırasında seni aradım ama telefonu açmadın. Ayrıca şeker hastalığı öyle insana herşeyden el ayak çektirecek bir hastalık değil. Kendine acımayı bırak ve atışa gel tamam mı "tam teşekküllü hasta"?
    Bir sonraki buluşma başlığını atıyorum ve sana ithaf ediyorum.

"Kedi aynada k..çını görmüş, ben bu yaradan iflah olmam demiş" Buluşması ;şrofls;.

Sevgiler

Rıfat, tam adamını buldun kendine acıyacak :D Aramamışsın, atma... Arasan telefonda cevapsız arama olurdu... Gelecek haftanın buluşma başlığını beğendim ;kihhik,

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Eğer numaran değişmemişse sen o telefonu at ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Çok güzel bir buluşma olmuş herkesi tebrik ediyorum.Erdem abi fotoğraflar süper makine harika.Ozzy bey sizinde resimler süper,ellerinize sağlık

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png