AİR ARMS S410 SL XTRA 177 CAL 17mt GURUPMAN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sıfırlamamı kapalı atış poligonunda yani sıfır rüzgar altında yaptım . Kullandığım pellet Crossman Heavy Premier 10.5 grain atışlar 195-185 bar arası. İnşallah daha uzak gurupman çalışması fırsatı bulup bunuda paylaşabilirim. Hedefin yanına para koymadım hedef kağıdını tutturmada kullandığım pünez yeterli olur sanırsam. Bu arada 3 atış yapmıştım. Keşke bende bir 22 cal .AA s410 sahibi olabilsem.

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/sbkft5.jpg]

• Sıfırlamamı kapalı atış poligonunda yani sıfır rüzgar altında yaptım . Kullandığım pellet Crossman Heavy Premier 10.5 grain atışlar 195-185 bar arası. İnşallah daha uzak gurupman çalışması fırsatı bulup bunuda paylaşabilirim. Hedefin yanına para koymadım hedef kağıdını tutturmada kullandığım pünez yeterli olur sanırsam. Bu arada 3 atış yapmıştım. Keşke bende bir 22 cal .AA s410 sahibi olabilsem.

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/sbkft5.jpg]

güzel atışlar ;d; tebrikler siz bir polis olarak neden kıbrısta 22 calibre havalı silah yasak açıklarsanız bilgi edinmiş oluruz :him:s tşklr

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Tebrikler ;d;

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• güzel atışlar tebrikler siz bir polis olarak neden kıbrısta 22 calibre havalı silah yasak açıklarsanız bilgi edinmiş oluruz tşklr

Açıkcası sebebini bende anlamış değilim fakat son 2 yıldır 22 cal. havalı silah ithali ve satışı yasaklanmış durumda fakat iki yıl önce serbestti. Yani alanın yanında kaldı. X( X(

• güzel atışlar mesafe nedir acaba?

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Official Post

Açıkcası sebebini bende anlamış değilim fakat son 2 yıldır 22 cal. havalı silah ithali ve satışı yasaklanmış durumda fakat iki yıl önce serbestti. Yani alanın yanında kaldı. X( X(

Kıbrısta .22 kalibre havalı silah ithali ve kullanımı yasal olarak yasaklığı söz konusu değil, Kuzey Kıbrıs polis şefinizin keyfi uygulamasının sonuçlarını yaşıyorsunuz.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Kıbrısta .22 kalibre havalı silah ithali ve kullanımı yasal olarak yasaklığı söz konusu değil, Kuzey Kıbrıs polis şefinizin keyfi uygulamasının sonuçlarını yaşıyorsunuz.

Mesleğim icabı fazla yorum yapamam

• Kıbrısta .22 kalibre havalı silah ithali ve kullanımı yasal olarak yasaklığı söz konusu değil, Kuzey Kıbrıs polis şefinizin keyfi uygulamasının sonuçlarını yaşıyorsunuz.

haklısınız mustafa bey g;$i;d;;d;;d;;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost