13 Kasım 2010 "Tüm Yürekler Sevinç Dolsun, Umutlar Gerçek Olsun,Acılar Unutulsun,Dualarınız Kabul ve Bayramınız Mubarek Olsun." Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara Team Bayramlaşma Buluşmasına Tüm üyeler davetlidir.

Bayram şekerleri (çukulatamı yoksa) de senden mi osman abi.sabah görüşmek üzere.yeni hedefi getireceğim deneme şansımız olur inşallah bu arada 8 mm tij denilen sonsuz vidadan 50 cm kadar gerekiyor yeni bir hedef daha yapabiliriz temin edebilecek birisi var sa yarın beklerim 12 adet de metrik 8 mm somun lazım ben bir hedef yaptırdım ikinciyi orda monteleriz.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• yaşasın çikolata var ey ahali duyduk duymadık demeyin.buluşmaya bekleriz .

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• eh bende geleyim bari ;şrofls;. yalnız ben sabah erken gider, erken kaçarım...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• eh bende geleyim bari ;şrofls;. yalnız ben sabah erken gider, erken kaçarım...

Erken gelmeni anladım da, neden erken kaçıcan ve erken kaç?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• gün doğarken oralarda olur, en geç 10 gibi geri dönerim.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yarın sabah saat 08 de Hasan Dağına 3256 mt tırmanmak üzere yola çıkıyorum. Bir aksilik olmaz ise pazar sabahı 07-09 arası zirveden sizleri ararım :))) Flama için gene mürekkep yok çıktı alamıyorum :( fakat sizlere özel bir kaç kare resim çekmeye çalışacağım. Bu hafta buluşma eksiğimi, hafta içi telafi edeceğimdir biline :)) Görüşmeyecek olduğum tüm arkadaşların bayramını şimdiden kutlarım.
    Selamlar.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Bende geleceğimdir. Görüşürüz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ve Dce0se geri döndü!!!!!!!!!!!!!!

1 senenin ardından artık bende geliyorum... 1 senedir tüfeği 5 kere kullanmamışımdır bile...umarım bi sıkıntısı yoktur...bakalım sabah göreceğiz...

Yine herzamanki yerde ve saatte dimi???

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Ve Dce0se geri döndü!!!!!!!!!!!!!!

1 senenin ardından artık bende geliyorum... 1 senedir tüfeği 5 kere kullanmamışımdır bile...umarım bi sıkıntısı yoktur...bakalım sabah göreceğiz...

Yine herzamanki yerde ve saatte dimi???

g;$i PS Otoparkında ... Tüfekte sıkıntı cıkarsa hedef olarak kullanırız merak etme hemen cöpe atmayız.. ;kihhik,½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• osman abi sen iste hedef olarak AA koyalım ;)

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• osman abi sen iste hedef olarak AA koyalım ;)

Sağolun,,işin Latifesi tabii ...hiç birine kıyamayacağımız gibi ..adam olmayacakları bile okutup adam etmeye çalışıyoruz. ama, ilk okuldan sonra okuyamayanlar çoğunlukta. üfürükçülere bile götürüp iyi atsın diye muska yazdırdığımız tüfekler bile varken.. AA ya nasıl kıyarız. . g;$i;,;-;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Ben malesef gelemeyeceğim, istanbuldayım şu an. Hftaya görüşmek üzere hepinizin bayramını kutlarım kucak dolusu sevgiler....
    Not: kısmetse bir süprizim var haftaya??? ;tufey#;tufey#

• Ben malesef gelemeyeceğim, istanbuldayım şu an. Hftaya görüşmek üzere hepinizin bayramını kutlarım kucak dolusu sevgiler....
    Not: kısmetse bir süprizim var haftaya??? ;tufey# ;tufey#

bak merak ettim şimdi.bir hafta nasıl beklerim. :) sana iyi tatiller ve iyi bayramlar kardeşim.

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

Not: kısmetse bir süprizim var haftaya??? ;tufey#;tufey#

Ankara Team Portföyüne Bir Tüfek daha ilave var herhalde..varsa buda AA dır sanırım. g;$i Surprizi çözdümmü? Seninde Bayramın kutlu olsun. g;$i

A Takımı Üyesi

• Ankara Team Portföyüne Bir Tüfek daha ilave var herhalde..varsa buda AA dır sanırım. g;$i Surprizi çözdümmü? Seninde Bayramın kutlu olsun. g;$i

Aynen öle Osman abi dün itibariyle "air arms s410 xtra fac.22" aldımış bulunmaktayım. Kayın kundak, sağolsun ilk sahibi gerçekten temiz bakmış g;$ig;$i . Kısmet güzel bir dürbünde takarsak üstüne tadından yenmez olucak. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere. Saygılar ;tufey#

• Aynen öle Osman abi dün itibariyle "air arms s410 xtra fac.22" aldımış bulunmaktayım. Kayın kundak, sağolsun ilk sahibi gerçekten temiz bakmış g;$ig;$i . Kısmet güzel bir dürbünde takarsak üstüne tadından yenmez olucak. Önümüzdeki hafta görüşmek üzere. Saygılar ;tufey#

Hayırlı olsun... Kazasız ,belasız, zevkle kullanmanı dilerim.. ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi