H&K USP Tactical .45 cal 150 mt atislari..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Iyi seyirler..

HK Usp Tactical .45 Long Range 150 M. - The best bloopers are a click away

Bu arada video da 125 mt diyorum fakat daha sonra gelip olcum yaptigimizda 150 kusur metre oldugu aciga cikti bilginize..

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen all-clear ().

• Güzel atış yapmışsın, ayarlı gez ile yükseklik ayarı yaparak mı attın, o mesafede ne kadar düşme yapıyor tahmini. Bir de mekan benim sana gösterdiğim yer herhalde, tanıdık geldi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• gezle hic oynamadim acikcasi sifirladigim gibi duruyor..dusme olarak net birsey soylemek mumkun degil.Ilk atisimda soldaki tuglanin ortasini nisan aldim hafif soluna dustu hatamdan dolayi..Sonra gene ortasina nisan aldim ve hemen hemen tam ortasindan vurdum.Sonra daha belirgin olsun diye arkadas zoom yapti gerisi malum..Benim tahminim ne kadar dogru olur bilmiyorum ama 1 yada 2cm lik dusus oldugunu tahmin ediyorum..Evet o mekanda atis yaptim.2 ay kadar oluyor hatta o gun 600 mt atislarida yapmistik..Baya keyifliydi..Alan gercekten super fakat duyduguma gore toki satin almis oralari..1-2 seneye tadimiz kacabilir bilginiz olsun..

ŞEHİTLER ÖLMEZ ONLAR DÜNYANIN GERÇEK KAHRAMANLARIDIR VE KAHRAMANLAR HER ZAMAN YAŞAR