air arms tüpündeki beyaz derlin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • A.A ın bakım ayı geldiği için söküp temizlemek isitiyorum fakat tüpteki beyaz derlin tüpün tamamını temizlememe engel oluryor skuba kullanmıyorum nasıl bir yolla çıkarabilirim bu beyaz derlini??

Hw 97k

• Yetkili servis dışı sökmek tüfeği garanti dışı bırakmıyormu acaba?Bence sökmek yerine Mustafa amca ile görüşüp bir sorsaydiniz.zaten kullanma klavuzunda da yazıyor bu durum.
    Fazla kurcalamadan Yatagun a gönderin tavsiyem.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• prosedürü bende biliyorum arkadaşım!

Hw 97k

bu ne demek şimdi. sormuşsun arkadaş yanıt vermiş.eğer biliyorsan niye foruma yazıyorsun.lütfen cevaplarımızda kırıcı olmayalım.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Bazen derler ya iyilik yap denize at diye...
    Işte tam böyle durumlar için söylenmiş.
    Piyasa da ki tüm silahları gördüm kullandım,hepsini de en ala şekilde sökerim tamiratını yaparım hatta bazen arkadaşlar bozulan pcplerini bana getirirler ama elimde ki AA ve Falcon için hayatta yapmam garanti dışı kalmasın diye...
    Sırf forum arkadaşımız zor duruma düşmesin diye kendi malımız gibi yardımcı olmaya çalıştık gördüğümüz tepki ye bak!
    Işte böyle durumlar yüzünden bir sürü insan forumlara girmek istemiyor..
    Bizimde sonumuz böyle olacak sanırım.Hobi den soğutuyorlar adamı.Yazık...
    Teşekkürler ozzy32.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

Prosedür sende ise sorun yok !

Ama prosedürü sen de (de ayrı yazılmış ) biliyorsan uygularsın , yardım istiyorsan da , yardım etmek isteyenlerin çağrılarına kulak verir ya da sadece " Teşekkür " edersin.

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Taner abi hiç bir tanisikligimiz da yok kendisi ile halbuki.Sanki kendisi ile daha önce laf dalaşına girmişiz de ona istinaden kinayelı yazmış...
    Harbiden anlayamıyorum.Herhalde birisi ile karıştırdı beni arkadaş..
    Neyse ya uzatmayalim en iyisi.
    Nasıl biliyorsa öyle çıkarsın beyaz derlini...

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Muhtemelen o da hatasını anlayıp gerekeni yapacaktır.

Konuya dönersek ; sana katılmamak elde değil, elimden her türlü iş gelmesine ve geniş bir tamir setine sahip olmama rağmen ,özellikle garanti süresindeki bir tüfeği kesinlikle ve kesinlikle servisine gönderirim.Kaldı ki Mustafa Bey sağolsun gereğini layıkı ile hallediyor.

Sağlıcakla kalın..

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• bu ne demek şimdi. sormuşsun arkadaş yanıt vermiş.eğer biliyorsan niye foruma yazıyorsun.lütfen cevaplarımızda kırıcı olmayalım.

sevgiler

;d;;d;;d; Cevap versen bi türlü vermesen bi türlü. Saygılar

• silahı zaten 2. söküşüm bu (mustafa abinin bilgisi dahilinde) bakımını (yani tüpün için falan siliyorum) ben kötü bir manada sölemedim sadece bu garanti meselesini biliyorum herkez gibi demek istedim istanbula silahı gönderemiyorum çünkü silahın kutusu veya çantası yok!kargo esnasındada bir sorun olursa zor duruma düşerim bu yüzden elimden geldiğince ben yapmak isterim silahın bakımını.

kusura bakma kardeş kasıtlı olarak kinayede bulunmadım

Hw 97k

• Rica ederim sorun değil...
    Peki siz o derlin neden çıkartmak istiyorsunuz ki?arkasında kalan yeri temizlemek için mi?
    Muhtemelen o derlin tüpün diğer ucundan çıkıyor öyle olduğunu düşünüyorum.
    O parça atış anında tüpten gelen çınlama sesini engelliyor.Acaba o yokken ses nasıl geliyor merak ediyorum.Hatta benim tüfekte varmi yok mu bilmiyorum bazılarında çıkmamış.benim tüfekte ses pek ilginç gelmiyor bana.
    Nasıl peki diğer söküm işlemleri kolay mi?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• skuba kullanmıyorum demişsiniz sıfırdan dolum yapmak için nasıl bir yol izliyorsunuz

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Official Post

Tüp içerisindeki Plastiği çıkarmak için, tüpün dolum ucuna dolum aparatı ile hızlı hava verirseniz çıkar ama dikkat edin karşşısında kimse olmasın.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• teşekkürler mustafa abi

silah kuruk vaziyette 5-6 kere pompalayınca silaha hava dolmaya başıyor

Hw 97k

• Rica ederim sorun değil...
    Peki siz o derlin neden çıkartmak istiyorsunuz ki?arkasında kalan yeri temizlemek için mi?
    Muhtemelen o derlin tüpün diğer ucundan çıkıyor öyle olduğunu düşünüyorum.
    O parça atış anında tüpten gelen çınlama sesini engelliyor.Acaba o yokken ses nasıl geliyor merak ediyorum.Hatta benim tüfekte varmi yok mu bilmiyorum bazılarında çıkmamış.benim tüfekte ses pek ilginç gelmiyor bana.
    Nasıl peki diğer söküm işlemleri kolay mi?

evet kolay fakat ben sadece tüpü söküyorum tüpü dolum ucu tarafından sökemediğim için komple elle ters yöne çevirerek çıkartıyorum!derlin olduğu için tüpün yarısını temizleyemedim silinemeyen diğer taraf nemden nasibini almasın diye kaygılanıyorum sonuçta pompa kullanıyorum fakat fx royale400 de alayım en yakın zamanda sukubaya geçicem olmucak bu böyle

Hw 97k