Yeni Tüfengim Kral Süper Poze + Reflex sight ım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 12 ' lik 71 cm namlu mobil şok SELEKTÖR, ENJEKTÖR, TEK TETİK, magnum fişek yatağı daha ne olsun

[Resim Engellendi: http://img223.imageshack.us/img223/3232/dsc00037uc2.jpg][Resim Engellendi: http://img266.imageshack.us/img266/6021/dsc00038pp3.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img266.imageshack.us/img266/986/dsc00041hm8.jpg][Resim Engellendi: http://img134.imageshack.us/img134/6067/dsc00040mu0.jpg]

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Süperpozeleri, hele ki Browning Trap serisini, çok severim, bu da çok güzel. Red dot da çok yakışmış. :) (Biraz Call of Duty 4'tekine benziyor ama onda M4A1 SOPMOD'un üzerindeydi)

Nurettin ARIKAN

Gamo CFX .177 + BSA 3-9x40
    Webley Patriot .25

• hocam hayırlı uğurlu olsun çok güzel silah ben hiçbi av tüfeğinde superpozeden aldığım zevki almadım, isabetli atışlar dilerim.

yalnız sorum olacak alttaki leopar kürk bu silahın eseri mi ;kihhik, şaka biyana tekrar hayırlı olsun

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Hayırlı olsun, kazasız belasız isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kardeş hayırlı olsun fakat bu kralın av tüfekleri ile ilgili pek iyi tecrübelere sahip degilim güzümle gördügüm iki kral modeli 38 gr lık fisek atabilir yazısına ragmen biri2. senesinde biri3. senesinde yüksek barut payına sahip fisek kullanılmasından dolayı dagıldı :cursing:

insallah seninki böyle olmaz

saygılar.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• hayırlı olsun.

Bol avlar.(rastgele)

DİANA MOD 54 5,5
    WEBLEY PATRİOT 5,5
    WEBLEY LONGBOW 4,5
    GAMO P 23 COMPACT 4,5
    WEBLEY TYPHOON 5,5
    ÜZÜMLÜ OTO 7+1 12

HATSAN MOD 55 HATSAN MOD 125 HATSAN MOD 135

• Arkasdaşlar hepsiniz sağolun varolun
    Tüfengle oldukça fazla sayıda fişekle atış yaptım (amma pahallı yaw fişekler, havalı gibisi yok valla )
    tüfek çok güzel, mobil şok olması çok keyfli, heleki sellektörde olunca süper
    Red dot mükemmel alışkanlık istiyor.Havada ki her hangi bir nesneyi ( kar... !! pardon, şişe v.b.) red dotum ekranın içinde gördünmü bam. Parça parça

Tavsiye ederim bu fiyata bu kalite şaka gibi

• Arkasdaşlar hepsiniz sağolun varolun
    Tüfengle oldukça fazla sayıda fişekle atış yaptım (amma pahallı yaw fişekler, havalı gibisi yok valla )
    tüfek çok güzel, mobil şok olması çok keyfli, heleki sellektörde olunca süper
    Red dot mükemmel alışkanlık istiyor.Havada ki her hangi bir nesneyi ( kar... !! pardon, şişe v.b.) red dotum ekranın içinde gördünmü bam. Parça parça

Tavsiye ederim bu fiyata bu kalite şaka gibi

Yav ''kar''lara atmayın çok seviyorum onları ;( (bırak da bize kalsın yahu ^^ )Hayırlı olsun fatih abi.

• kardeş hayırlı olsun fakat bu kralın av tüfekleri ile ilgili pek iyi tecrübelere sahip degilim güzümle gördügüm iki kral modeli 38 gr lık fisek atabilir yazısına ragmen biri2. senesinde biri3. senesinde yüksek barut payına sahip fisek kullanılmasından dolayı dagıldı :cursing:

insallah seninki böyle olmaz

saygılar.

superpoze ve çifte tipi tüfeklerde 32gr. yukarısı fişek atmanızı tavsiye etmem uzun ömürlü kullanım için..

Kral superpozeye gelince yüksek gramajlı fişek atmanı tavsiye etmem çünkü tek tetikle çalışmasına rağmen bir kere basınca 2 fişeği patlatır.

Zaten tek tetiklerin en büyük sorunu o.

O kızak ve reddottan bende istiyorum öm attım hemen :)

Hayırlı olsun tüfeğiniz.

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• Maalesef mevcut değil ama satın alıcağınız yerden rica ederseniz belki fabrika çıkışında bir tane yapabilirler.
    Ben dürbün yatağımı takıleybıl söküleybıl şeklinde kendim yaptım
    Silahın kundağı bana düz geliyor silaha yatamıyorum o yüzden çözümü kısa vade de reflex sight ile çözdüm ve gayet başarılı oldu, ancak bu sezona yeni kundak yaptıracağımdan ve açısını kendi vücut ölçüme göre yaptıracağımdan dürbün rayını söktüm

• Fatih hayırlı olsun güle güle kullan. ;d;
    Bildiğim kadarıyla sende safir de vardı.
    Envanterinde daha neler var merak ettim doğrusu. :him:s

• Fatih hayırlı olsun güle güle kullan. ;d;
    Bildiğim kadarıyla sende safir de vardı.
    Envanterinde daha neler var merak ettim doğrusu. :him:s

Valla abi bu silahı alalı bayağı oldu aslında
    Hatta silah eskidi bile ama ben buna çok alıştım ve seviyorum.Aklına gelen her fişeği problemsiz atıyorum.Mobil şok iişini çok denedim artık bu yivsiz silahların balistiğini aşağı yukarı çözdüm mutluyum ;şrofls;.;şrofls;.

Envanter benim bayağı bir şişkin, ayran gönüllü olunca ev doldu taştı, hatta biraz fazla oldu gibi ;şrofls;.;şrofls;.

• Envanter benim bayağı bir şişkin, ayran gönüllü olunca ev doldu taştı, hatta biraz fazla oldu gibi ;şrofls;. ;şrofls;.

Fatih ben bildiklerimi yazayım sen bilmediklerimi ekle. ^^
    1-safir
    2-Kral Süper Poze + Reflex sight
    3-HW 100
    4-?
    5-?
    6-?
    + yerin kalmadıysan bana gönder,ben misafir ederim onları. ;kihhik,

• Hayırlı olsun; av sezonu açılana kadar beklemek zor olacak sanırım :)