mod125 sas pellet seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 125 için raptor sivrisinek vızıltısı gibi gelir.
    Bu tip magnum tabir edilen silahlara ağır peletler yüklemek lazım.
    Promangum ve crosman tavsiye edilir ama güç ve imkan varsa jsb elbette..

mod 125 ile raptorla atınca ses hızı geçilebilir sanırım o vakit orada bulunmak istemem...
    Baya bir kükrer artık.

Norica apahce gazegen üzerinde bulunan en başıboş pelet, her seferinde başka yere gidiyor, adamları tebrik etmek lazım, tam acaba vurur mu peleti..
    Ban bu peletten çok daha fazla isabetli..
    mod 125 için banda kullanılabilir, ben kullanmadım ama isabet ederse hedefi mahvı perişan eyler..
    Ben raider teklide kullandım, muazzam ibr tahribat gücü var.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Tahribat için buradan godofwar abi norica ban tavsiye etmişti, tipine baktım pelletin mermi gibi :) Finaller bitsin alıp denicem :)

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Tahribat için buradan godofwar abi norica ban tavsiye etmişti, tipine baktım pelletin mermi gibi :) Finaller bitsin alıp denicem :)

Bu pellet'e fazla güvenme etekleri çok bozuk çıktı iki kutu aldım ama yapısı güzel kalite olarak 10 üzerinden 7 olabilir ancak ama yakın mesafelerde işini görür

• Denemen için düşünüyorum zaten, yoksa isabetlilik ve tahribatta promagnum bende en iyi sonucu verdi. İsabetlilik ise fx.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• En kısa zamanda tavsıye ettıgınız pelletlerden alıp denemeler yapcam. bu sıralar ışten başımı kaldıramıyorum. şımdılık norıca ban la devam.. ;#^+.

hatsan mod125 sas 5.5mm+yatagun dampa+nikula6-24*50AOE

• geçen hafta internetten jsb pelletlerime kavuştum ve hafta sonu bol bol atış şansım oldu. sonuçlar mükemmel. bu kadar fark olabileceğini düşünmemiştim. ince mehmet ve norikalarla dürbünle 30m den soda şişelerini nerdeyse tesadufen vururken bu hafta jsb lerle 75m den dürbünsüz denemeler yapmaya başladım. hepinize tavsiyeleriniz için teşekkürler. ;keyf;

• JSB Exact Jumbo 5.5 mm 15,89 gr