mod125 sas pellet seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu konularda yeni sayılırım. mod125 ile kullanabilecegim en iyi pellet hangıleridir? yardımcı olursanız sevınırım. ;tufey#

hatsan mod125 sas 5.5mm+yatagun dampa+nikula6-24*50AOE

• fx pelletler .başta olmak üzere ağır pelletler işini görür.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• fx pelletler .başta olmak üzere ağır pelletler işini görür.

Benim deneyimlerime göre fiyat performans olarak gamo pro magnum
    En iyi performans olarak ise fx pellet.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Beypazarı nda fx pellet bulabılırsem en kısa zamanda denıycem teşekkurler..

• internette hepsi var...jsb,fx, v.s....

HATSAN MOD 99 5.5 mm Optima 3-9x32

HATSAN MOD 125 4.5 mm Optima 3-9x32

ZORAKİ HP-01 4.5 mm JH-400 red-dot

• Beypazarı nda fx pellet bulabılırsem en kısa zamanda denıycem teşekkurler..

fx'i bırakın beypazarında ankarada bulamazsınız sadece yatagunda var. ama aynı kalitadaki jsb'ler çankırı caddesinde filan var ama yinede bulması zor

• GAmo ts 18 en ucuz ve en ideali diyebilirim isabet ve tahribat için çok ideal bi pellet pro magnum yada pro hunter de olabilir ama uzak mesafede hafif bi rüzgarda sapabiliyo

• mod125 te en iyi sonuç veren pelletler bunlarsa en kısa zamanda temın edıp denıycem..

• mod125 te en iyi sonuç veren pelletler bunlarsa en kısa zamanda temın edıp denıycem..

çankırı caddesine yolun düşerse ordan rahatlıkla bulabilirsin

• kesinlikle gamo pro magnum kullanın ts 18 ler ağır kalıyor. promagnumlar ağırlık olarak da isabetlilik olarak da gayet uygun pelletler. fiyat performans olarak değerlendirildiğinde bence öne çıkacak bir pellet modeli.

• Promagnum ların sahtesi olabiliyor, yada orjinallerinin içine sahtelerini karıştırıp piyasaya sürülebiliyor, Gamo saçmalara bu yönden dikkat etmek lazım.

• dun elımde olan 2 çeşit pelletle bol bol atış yapma şansım oldu. bunlardan 1.si malum İnce Mehmet 2.side burdan buldugum norıka marka pelletlerdi. Ve sonuçta şok oldum. 25m mesafede norıka pelletler İ.Mehmet lerın 15cm altına duşuyordu. bu nasıl bi fark anlamadım.? bu kadar fark normalmi?

• İnce Mehmet'in grain i ne kadar? Bildiğim kadarı ile ince mehmetler çok hafif, norikalar ise 21 grain civarı.

• her iki markanında uzerınde agırlıkları yazmıyor. ama yınede 25m de 15 cm cok buyuk fark. ;$.,

• Kesinlikle bana göre Gamo golden raptor. tüfeğin çıkış hızını %35 artırıyor bire bir şahit oluyorum..

saygılar :)

:wel:co:m
    ARANIYOR!
    Webley raider single aranıyor ! Pompası dürbünü full+ full olması tercihimdir

karadenizteam.png

• Kesinlikle bana göre Gamo golden raptor. tüfeğin çıkış hızını %35 artırıyor bire bir şahit oluyorum..

saygılar :)

raptor pelletle 100 metreden attığını vuran ya evliyadır ya çok şanslıdır yada okunmuş raptor atıyodur namlu çıkış hızı inan hiç önemli değil önemli olan hedefe sapmadan ulaşması raptor %25 platinium %35 hızlı gider ve ses hızını da geçtiği için inanılmaz bi ses çıkarır ve sadece o işe yarar bence ;avci; norica ve ince memet arasında 25 metrede yapılan atışta o kadar fark olmasının pelletin ağırlığıyla hiç alakalı olduğunu sanmıyorum ben bigboy pelletle 40m. den şişenin kafasına attım tam ortasından vurdum ki o pellet 26 yada 28 grain olması lazım. Bence rüzgardan yiv setten veya pelletin defosundan kaynaklanabilir

• Raptorda isabetliklilik beni hiç tatmin etmemişti. 25 metre grupmanları felaket.

• bildiğim kadarıyla kullandığınız peletler oldukça isabetsiz ve istikrarsız peletler.( norica ve ince memet)

ben, şu "fx,jsb gibi kaliteli peletlere ulaşamama" sorununuzu anlayamadım.ben de küçük bir ilçede yaşıyorum ve buradaki av-marketler havalı konusunda oldukça yetersiz.ama internetten istediğim ürün birkaç güne kapımda oluyor.güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir sürü site var.

ha "ben internetten kesinlikle alışveriş yapmam" diyorsanız o başka.

HATSAN MOD 99 5.5 mm Optima 3-9x32

HATSAN MOD 125 4.5 mm Optima 3-9x32

ZORAKİ HP-01 4.5 mm JH-400 red-dot

• Crosman Premier Ultra Magnum da oldukça iyidir, tavsiye ederim.