kuzey balıkkesir bi tanışalım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar forumumuzda kurulu bir kaç tane "team" var bende bir tane daha kuralım diyorum balıkkesir tarfında yaşıyan ve forumda aktif olan bazı arkadaşlarımız var ben bu arkadaşlarla aya bir buluşmalar yapmanın zevkli ve verimli olacağını düşünüyorum daha çok kuzey balıkkesir için geçerli olsun diyorum yani erdek bandırma gönen manyas 5 kişi bile olsak kardır
    ben yazları sürekli manyasın bir köyünde geçiren ankaralı bir öğrenciyim ve şunu biliyorumki balıkkesirde kaliteli havalı silah ekipmanı bulunmuyor ben çok aradım hiç ital mermi yok diyorumki buluşmalara katılacak arkadaşlarımız isterlerse ben ankaradan getirebilirim tabi başka şeylerde olabilir
    bir değinmek istediğim konuda bu saydığım yerler arası biraz uzak olsada ulaşım imkanı çok rahat
    atış yeri bulmakta kolay 500mye kadar atış imkanı bulabiliriz
    bardırmalı ">Nişancı<" gönenli "xlyn" manyaslı "mft" ve diğer balıkkesirli arkadaşlar buluşmalar düzenlemeye ne dersiniz

• Arkadaşım davetine ve organizasyon teşebbüsüne teşekkürler.
    Ancak ben bu hobiyi bırakma kararı aldım ve gereçlerimi tasfiye etmekteyim.
    Sizlere güzel atışlar.

S&W 686-6

• MFT sen ankaralı diilmiydin yaa :) ben balıkesir/bandırma da yaşıyorum adaım Hasan.

>>>BY KESKİN NİŞANCI<<<
    ;avci; aa düştümü yok düşmemiş vur vur ;tufey#

MarmaraTeam

• knk ben bandırmalıyım fakat marmara adasıdayım suan ama buluşma yaparsak % 80 gelirim.
    Ya MFT knk isim neydi senin? yas kac bidE?

>>>BY KESKİN NİŞANCI<<<
    ;avci; aa düştümü yok düşmemiş vur vur ;tufey#

MarmaraTeam

• Yalnız değilsiniz, yazları genellikle Bandırma, Erdek sahillerindeyim.Geldiğimde PM atarım

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Arkadaşlar Merhaba. Bende toplamda senenin birkaç ayı Balıkesir de yim. Eğer buluşmanın olduğu tarihlerde Balıkesir deysem seve seve katılırım. Herkese iyi günler.