ipscturkey

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Malesef Dünya üzerinde 87 ülkenin üye olduğu bu organizasyona ülkemiz üye değildir. Bu federasyonun yarışmaları ve bu sporun amatör ruhlu atış severleri yurtdışında çok yüksek bir popülarite sahiptir ve çeşitli organizasyonlarla bir araya gelerek atıcılık ruhunu pekiştirebilmiştir. Bizde bu keyifli sporu birçok profesyonel atıcıların, atış üstadlarının ve atış severlerin olduğu ülkemizde, başlangıçta amatör ileride profesyonel olmayı hedefliyerek bu yolda ilk adımı atıyoruz...

Şu an için bu konuda bir kulüp kurarsak buraya üye olabilecek kişilere ulaşmaya çalışıyoruz. Eğer bu konuda ben üye olmak istiyorum, olabilirim diyorsanız; site üzerinden basvuru talebini lütfen doldurun... Bizde ileride gerekli bilgilendirmeleri sizlerin maillerinize göndeririz...
    Yeterli kitleye ulaşabilmek adına Facebook üzerinde bir grup kurduk;

Pratik Atış Kulübü (IPSCTÜRKİYE)

Pratik atış ile hem amatör, hem de profesyonel olarak ilgililenmek isteyen arkadaşları bekliyoruz...
    İletişim için;

ipscturkey@hotmail.com

http://www.ipsctr.com

saygılar...

• Official Post

Güzel bir başlangıç,

Bu işe gönül koyanları tebrik eder, başarılar dilerim.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Gerçekten çok güzel bir uygulama ben varım:). Bu başlık neden ilgi görmemiş hayret doğrusu :him:s Saygılar

• kutlarım en uzun yolculuklar bir adımla başlar hayırlı olsun.

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• Teşekkürler arkadaşlar...

Grup ismini facebook ta "pr" yazdığınızda bile çıkıyor....

Desteklerinizi bekliyorum teşekkürler!

• Facebook, hızlı arama sonuçlarını kullanıcıya göre kişiselleştiren bir arama sistemine sahip. Siz pr yazdığınızda o grup çıkar, bir başkası yazdığında başka bir şey çıkar. Örneğin ben pr yazdığımda sistem bana bir ses işleme programı olan Pro Tools'u getiriyor. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• ipscturkey yazamadım gibi bir kanı olmuş. Yine yazamadım yine sonuç çıkmadı :)

• Pratik Atış Kulübü diye aratınca çıkıyor.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/