Air Arms Twice (Duble Tüp) PCP .22

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Adı da S510 TC. "TC" sanıyorum

Ya diyorum bende hep ;kihhik, Bu adamlar bizi sevdi ;kihhik, Bak model adına "TC" (Türkiye Cumhuriyeti) eklediler. ;şrofls;.

Bu olayı müteakip, artık Ülkemize S410 ithalatı yapmayacağız, bundan sonra yapılacak ithalatlar S410 yerine S510 ve S510 TC olarak yapılacak. g;$i

• Du bakali noolcek diyosun yani? Bunun üzerine bende "Bundan iyisi Şamdak ayısı..." dedim... Du bakali noolcek hindi? :)

Sevgiler,

Üstadım,bu pcp piyasası bizleri şaşırtmaya devam ediyor,model üstüne model.Vallahi dayanamıyorum...... ;avci;

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• acaba tüpler aliminyum olunca çapları çok büyür mü

zamanında aliminyum dalış tüpleri çeliklere oranla neredeyse %50 daha büyüktü, bu benim dediğim 30 yıl evvelki durum

belki yeni alaşımlar çıkmıştır bu arada da mukavemet çeliğe yaklaşmıştır kim bilir

• Official Post

acaba tüpler aliminyum olunca çapları çok büyür mü

zamanında aliminyum dalış tüpleri çeliklere oranla neredeyse %50 daha büyüktü, bu benim dediğim 30 yıl evvelki durum

belki yeni alaşımlar çıkmıştır bu arada da mukavemet çeliğe yaklaşmıştır kim bilir

Tüplerin dış çapları aksine S410 dan daha küçük, FX lerin tüpleri kullanılmış, yani Luxfer 220Bar kullanım basıncına sahip.

• Beklemeye gerek yok, sen istediğin zaman gel, biz hep oralardayız...

This is AnkaraTeam, you know...

Sevgiler,

tesekkür ederim gelicem tabi ama afganistanda çalısıorum su anda haliyle biraz zor olucak bu ara =))

>>Gamo CFX<<

• Beklemeye gerek yok, sen istediğin zaman gel, biz hep oralardayız...

This is AnkaraTeam, you know...

Sevgiler,

tabiki gelicem ama afganistandayım ;$.,

>>Gamo CFX<<

• vallahi bu sekmenin yalancısıyım

oricinal s510 tüpü 520mm uzunluktaymış.

twice'da ise 2 adet s510 karbin tüpü varmış 300mm uzunluğunda

eğer bu tüplerin çapları filan aynıysa oricinalinde 52cm tüp var demek, çiftesinde ise 60cm

yani bu hesapla iki katı atış yapılabilmesi mümkün görünmüyor

ama çiftenin tüpleri farklı çapta ise durum değişir doğal olarak, veya işin içinde başka bir numara da olabilir bittabii...

• FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• ben bu tüfeği almak istiyorum kullanan varmı nasıl bilirsiniz bu tüfeği

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• çok teşekkr ederim

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Tek tüplü AA lardan bence aman aman bi farkı yok zaten yurt dışında da çok tutmadı! yine ne varsa hem görsel-hem işlevsel klasik AA s510 xtra FAC dir olay. Saygılar

• peki hocam çift tüplü ile xtra fac arasında ne performans farkı var birde hw 100 arasında stabilite ve isabet olarak çok farkı var mı

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Tüp hacmi dışında HİÇ fark yok herşey aynı. AA benim gördüğüm en stabil pcp lerden birisi ama reg. olmadığından HW100 kadar iyi bir stabilite beklemek yanlış olur. Hw nin bence tek dezavantajı AA ya göre fiyatı. Saygılar

• hw 100 ün gücüde benim için dezavantaj yani uzun mesafelerde etkili olmaması bnm için çok olumsuz oldu çünki ben uzun mesafelerle uğraşmak istiyorum o yüzden seçtim zaten s510 yoksa tabiki hw100

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Uzun mesafe derken nasıl bir mesafeden bahsediyoruz? Saygılar

• 100 metre üzeri belki 150 metre üzeri

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• 150 metreye kadar gayet başarılı bir pcp hw100 kaldı ki bu mesafenin üzeri hem dürbün hem kullandığın pcp hemde attığın mühimmatla alakalı o yüzden maddi açıdan sıkıntın yok ise çok ince farlar olan bu iki marka arasında seçim yapmakta zorlanabilirsin öte yandan 2.el olarak satmak durumunda kalırsan AA daha avantajlı neden? Hw nin 2.eli için isteyeceğin rakama için mutlaka "o paraya sıfır AA alırım" diyecekler:) bunuda göz ardı etme. Saygılar

• yani hw100 150 metreden kara şişeyi patlata bilecek güçtemi ben biraz bu tarz atışları seviyorum mesela aa s510 için bu çok rahat diye düşünüyorum ve bu iki tüfek kaç fp retiyor acaba ikisi arasında kaldım ve kafam çok karışık durumda gerçekten

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50