at çek canlı perfonmans :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dün akşamki at çek serüvenim ;grin;
    iyi seyirler

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Kadir abi harikasin :)

Bende gecen hafta sulu kar yagarken gittim istanbuldaki akpinar göllerine amac hem atis hem vakit gecirmek ama tüfegi o hava sartlarinda kullanmaya icim el vermedi arabanin göstergesindeki hava durumu buzlanma riski gösteriyordu. Sonra ordan ciktim agaclidaki göle,enson hava kararirken Zekeriyaköyden kisirkayaya gectim 3 kisi 6 olta 20 den fazla turna kasigi . yine 20 e yakin cesitli boyutlarda kisirkayada biraktigimiz kursun ve sonunda elimiz bos sekilde geri döndük :))

Bizim buralarda ayni kafadan kisilerle is yapmak hakikatten zor ben sabah 5 de kalkalim desem o 9 diyor aksam isimiz yok duralim diyorum onlar yeter diyor bende seningibi en sonunda tekten basimin cagresine bakicam :))

• tebrikler hızlı ferformans bende balık videolarımı yayınlayacağım inşallah yarın biraz kefale takılayım bakalım ne olacak rastgele. ;tese;kkur

egeteam.png
    Zoraki Ultra Hp01 4.5
    Winchester 22
    GAMO maxima 4.5
    Benjamin super streak 22
    ıcs umarex mp5 airsoft

• Kadir abi harikasin :)

Bende gecen hafta sulu kar yagarken gittim istanbuldaki akpinar göllerine amac hem atis hem vakit gecirmek ama tüfegi o hava sartlarinda kullanmaya icim el vermedi arabanin göstergesindeki hava durumu buzlanma riski gösteriyordu. Sonra ordan ciktim agaclidaki göle,enson hava kararirken Zekeriyaköyden kisirkayaya gectim 3 kisi 6 olta 20 den fazla turna kasigi . yine 20 e yakin cesitli boyutlarda kisirkayada biraktigimiz kursun ve sonunda elimiz bos sekilde geri döndük :))

Bizim buralarda ayni kafadan kisilerle is yapmak hakikatten zor ben sabah 5 de kalkalim desem o 9 diyor aksam isimiz yok duralim diyorum onlar yeter diyor bende seningibi en sonunda tekten basimin cagresine bakicam :))

bende sahte çok fena parça harcamışım ben bu atçek işine ;kihhik, bir virüs gibi her yanımı sardı ;kihhik,
    kafa dengi olta arkadaşı bulmak zor olur,yinede ısrarla götür alıştır onları :)

tebrikler hızlı ferformans bende balık videolarımı yayınlayacağım inşallah yarın biraz kefale takılayım bakalım ne olacak rastgele. ;tese;kkur

sizinde paylaşımınızı görmek isteriz :)

• bende sahte çok fena parça harcamışım ben bu atçek işine ;kihhik, bir virüs gibi her yanımı sardı ;kihhik,
    kafa dengi olta arkadaşı bulmak zor olur,yinede ısrarla götür alıştır onları :)

Yaz geliyor artik evde paslananlar cikarsa meydana kisliklari dolapa kapatirim naftalinleyip :)))

• marmara bolgesınde boyle rahat av yapılmıyor ıstavrıt sabah aksam yemlı ıstavrıt zamanına gore çok azda olsa çınekop bazen palamut zevkı yok yanı =) en zevklı tuttuğum balık ızmarıt ada ızmarıtı