Kral Magnum 5.5 mm için dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar. Kral Magnum 5.5 mm Ağaç Dipcik namludan kırma tüfeği almaya karar verdim. Bunun için bi dürbün arıyorum bilmiorum uyarmı ama bu tüfeği aldıktan sonra webley patriot 5.5 mm alcam onda da kullanmak istiyorum. bi öneriniz olurmu acaba? Birde bipod alcam marka fln farkedermi?

• hayırlı olsun dostum yeni tüfeğin bol isabetli atışlar dilerim...dürbün için ayırdığın miktar ne kadar dır?

• teşekkürler.. 100-120 lira civarı ama acelesi yok henüz o yüzden biraz daha çıkabilirim. şuan manuel çalışmak istiyorum. Alacağım dürbüne göre para biriktirme planlaması yapacağımda :)

• tasko 3-956E markayı önerebilirim fiyatı 90ytl ışıklı güzel bir dürbün fiyatı açısından

• Git incele tüfekleri kral magnum dan başka bir tüfek alacak olursan mutlaka burda arkadaşlara danış bende elimden geldiği kadar öneride bulunuyum..bu nu derkende kraldan vazgeç demiyorum hani gidersin bayiye orda bir sürü tüfek var kafan karışır

• Hocam kral magnum 5.5 kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bendede krl 5.5 alttan kurmalı var 25 m de şise patlatamıyor yag tenekesini delmiyor ve sguare 3.9.40 dürbünümü takribewn 500 atış sonunda patllattı dürbünün içindeki mercek çatladı görüş biraz flu oldu ama idare ediyoruz

• Hocam kral magnum 5.5 kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bendede krl 5.5 alttan kurmalı var 25 m de şise patlatamıyor yag tenekesini delmiyor ve sguare 3.9.40 dürbünümü takribewn 500 atış sonunda patllattı dürbünün içindeki mercek çatladı görüş biraz flu oldu ama idare ediyoruz

arkadaşım bu konuda sana katılmıyorum ben kral magnum 4.5 ml ile 45 50 metreden bira şişesini kırıyorum yaptığım modüfiye sonucunda 25 metreden tenekeyi bazen delmediği oluyor 4.5 in ama gamo roket saçmayı denedim geçen hafta expander saçma ile saçmanın biri deldi tam 48 metre gamo roket ile salça tenekesini...expander delemedi...ama iş 5.5ml olunca değişir 25 metreden bir çok yaylı tüfek şişe kırabilir kanısındayım..bence senin tüfekde bir sorun olabilir örneğin saçmayı koyduğun yerdeki plastik conta hava kaçırıyor olabilir ki buda saçmanın çıkış hızında etkili olur....ayrıca bu arkadaşımız bu tüfek ile pratik yapmayı düşünüyor daha sonrasında bir üst model tüfek almayı düşündüğünü söylüyor arkadaşımız....şahsen ben 1 yıl kullandım kral magnumu geçen gün yayını değiştirdim bir güzelde yeşil gres ile makyaj yaptım tüfek süper oldu..hatda önceki gün dükkanın arkasında atış yaparken abim geldi ben diktim 44 metreye bira şişesini atış yapıyorum abim dedi o saçma oraya yetişirmi diye?dedim bak gör yetişiyormu yetişmiyormu demem ile ateş ettim şişe kırıldı abimin gözleri parladı hemen arabaya gitti yeni aldığı tek kırma sigara genişliğinde fişek atıyor tüfek birader dedi bende bunu satacam dedi istersen sana satayım dedi olur dedim gitti 15 metreye pet şişeyi dikti bir atış yaptım şişe yıkılmadı bu ne ya dedim oyuncakmı hemen kral magnuma sarıldım atış yaptım pet şişe tepe takla yerlerde :) diyeceğim arkadaşımızın alacağı tüfeğin fiyatı 115 ytl ahşap dipcik pratik yapmak için ideal sağlam bir tüfek şahsen ben 1 yılda hiç bir sıkıntı ve hoşnutsuzluk yapmadım tüfeğim için

• bu arda tüfeğimi abime satdım 100 ytl ye üstünde powerline dürbün ile beraber ne yapıyım çok ısrar etti

• bence dürbün için hiç acele etme katresu a.ş. mart ayında ilk mazlemeleri getiriyor , eminim piyasadan alacaklarından çok daha güzel ve hesaplı dürbünler olacaktır. 1 ay bekle derim ben :huh:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bence dürbün için hiç acele etme katresu a.ş. mart ayında ilk mazlemeleri getiriyor , eminim piyasadan alacaklarından çok daha güzel ve hesaplı dürbünler olacaktır. 1 ay bekle derim ben :huh:

+1 bencede bekle derim

• teşekkürler arkadaşlar. Mesajlara şimdi bakabildim kar nedeniyle 2 gündür yoldayım :) Biliyorum çok ahım şahım bir tüfek değil ama pratik yapmak için alcam zaten. Sonra değiştircem zaten tüfeği.ben bir ay daha bekleyim o zaman. zaten pek acelem yok manuel çalışmak istiyorum 1 kaç ay.