20.03.2011, "Hava güzel fırsatı kaçırmayalım" buluşması...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sabah saat, 09 - 09:30 gibi paint sing de olurum, gelecek olanlara duyurulur. Saygılar g;$i

• Ben de gelmeye çalışacağım. Gelirken çelik tencere ve bir kaç hedef daha getireceğim. Görüşmek üzere...

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Benim dönüşümde p.tesiye sarktı, nasip olursa sabah bende çay içmeye gelirim.

A-TAKIMI

• İlanın ana sayfada görünmesi için mesaj yazıyorum.

A-TAKIMI

• arkadaşlar sizlere iyi atışlar dilerim cumartesi baya yorulduk pazar istirahat edeceğim.artık sonraki buluşmalarda görüşürüz

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ozzy32 ().

• halaa ordaysanız 1 saate geliyom

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Bende adamlar gelecek diye bekliyorum, o kadarda pasta börek aldım :(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bende adamlar gelecek diye bekliyorum, o kadarda pasta börek aldım :(

tüh be kaçırdık ziyafeti demekki.neyse başka zamana artık.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• tüh be kaçırdık ziyafeti demekki.neyse başka zamana artık.
    sevgiler

Serdar,Yanlış adreste bekledin herhalde,Pastayı böreği tek başına yersin artık. g;$i½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Bululma yerimize yaklaşık 500 metre yakında göl kenarına yakın bir yerde 100 metreden fazla düz yeşil bir boş alan gördüm, arkasında da dağ var. Hafaya 70-80-90-100 metrelerde atış yapalım derim ben orada. Hiç bir tehlike de yok. dediğim yerde bir kaç kişi maket uçak uçuruyordu hatta. :) nedersiiniz ??

Cricket 5,5 mm PLB

• Merhabalar toplu taşıma ile buluşma yerine gelme imkanımız var mıdır? Eğer varsa biz de iki arkadaş gelip tanışmak isteriz

• Haftaya bir aksilik olmaz da gelirsem ( ölüm kalım olmazsa gelirim ) dikmen kavşağından alabilirim sizi

Cricket 5,5 mm PLB

• Osman Bey Ego güzergahına baktım Güvenpark'tan kalkıyor sanırım otobüs. İndikten sonra ulaşım kolay olursa (yakın) egoyu kullanırım. Tüfek omuzda pompa elde biraz dikkat çeksekte. Umarım polis vs. sorun olmaz.
    Erdinç bey teşekkür ederim dikmen kavşağı içinde ayrıca otobüse binmemiz gerekecek sanırım. Nasip olur da ulaşır tanışırsak dönüşte küçük bir yardım rica edebilirim tabiki :) .
    Otobüsten indikten sonra ulaşımı yaya olarak sağlayabiliriz değil mi?

• Osman Bey Ego güzergahına baktım Güvenpark'tan kalkıyor sanırım otobüs. İndikten sonra ulaşım kolay olursa (yakın) egoyu kullanırım. Tüfek omuzda pompa elde biraz dikkat çeksekte. Umarım polis vs. sorun olmaz.
    Erdinç bey teşekkür ederim dikmen kavşağı içinde ayrıca otobüse binmemiz gerekecek sanırım. Nasip olur da ulaşır tanışırsak dönüşte küçük bir yardım rica edebilirim tabiki :) .
    Otobüsten indikten sonra ulaşımı yaya olarak sağlayabiliriz değil mi?

Mühye köyü içerisinde inerseniz Paintsaign Paintboll tesisini kime sorsanız gösterirler yürüme mesafesi 300 metre civarında.elinizdekiler sorun olmaz.

A Takımı Üyesi

• Mühye köyü içerisinde inerseniz Paintsaign Paintboll tesisini kime sorsanız gösterirler yürüme mesafesi 300 metre civarında.elinizdekiler sorun olmaz.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. İlk buluşma olacak ve uzun zamandır isteyip imkan bulamadığım bir olaydı. Dershanecilik işte tek tatil pazartesi olunca.
    İyi akşamlar

• Mühye köyü yakınlarına veya Oran şehri tarfına geldiğinde telefon etmen yeterli kardeş,gelir alırız sorun değil. ayrıca dönüşü hiç düşünmeyin o hiç sorun olmaz. perşembe, cuma yine haberleşiriz zaten

Cricket 5,5 mm PLB