Evanix Blizzard S10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar bugun Ustad Mustafa Serdar Bey'in yatagundan 2. el satiliklar bolumundeki s10 bolt action tufegin odemesini yaptim, insallah yarin yada sonraki gun elimde olucak ilk pcp tufegim ve heyecan fazla..Tufek hakkinda baya bi arastirma yaptim regulator takilabiliniyormus vs vs, benim oyle 1100fps lerde gozum yok zaten gelir gelmez hizi bi 950fps falan gibi degerlere cekmek olcak(16grn ile), velasilkelam ben bu silahla yapilan cok guzel seyler gordum forumda, grupmanlar falan, modlama yapilmis bir coguna, aklimada en cok takilan sey regulator isi ben bu konuda acik birseyler goremedim birkac konuda Termopl adli uyemize sorun gibi cevaplar verilmis, sanirim kendisi birkac kez reg yapmis bu tufeklere ama konunun aciklik ve netlik kazanmasi ve bu tufegi kullanan arkadaslarinda bu konuda genel olarak aydinlanmasi amaci ile forum kurallari dahilinde net bir paylasim bekliyorum.. Siz degerli forumdaslarim ve degerli ustadlarin bilgilerini esirgememesi dilegi ile cevaplarinizi bekliyorum.. Saygilarimla

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen freedom ().

• iyi atışlar ;şrofls;.

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Bende s10 side lever modeli var ve regülatör uygulaması yapılmış, ben gayet memnunum, dün bir arkadaşımada regülatörlü s10 aldık silahı denedik gayet güzel istikrarlı bir tüfek, pişman olmazsınız hayırlısı olsun güle güle kullanın.

A-TAKIMI

• Bende s10 side lever modeli var ve regülatör uygulaması yapılmış, ben gayet memnunum, dün bir arkadaşımada regülatörlü s10 aldık silahı denedik gayet güzel istikrarlı bir tüfek, pişman olmazsınız hayırlısı olsun güle güle kullanın.

Ben benim tufegimde boyle birsey varmi yokmu bilmiyorum, 2. el aldim tetigi bahsedilenden cok daha hos yumusak sanirim herhangi bir guc ayari vs yapilmamis atesli gibi ses cikariyor :O fazla hava sarfiyati yaptigini falan duydum forumdan ben bu guc ayarini nasil yaparim, regulatoru nasil yaptirabilirim ve yay tansiyonu ayarlanabiliyor sanirim acaba nasil, biri beni aydinlatirsa sevinirim.. Saygilar..

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Ben benim tufegimde boyle birsey varmi yokmu bilmiyorum, 2. el aldim tetigi bahsedilenden cok daha hos yumusak sanirim herhangi bir guc ayari vs yapilmamis atesli gibi ses cikariyor :O fazla hava sarfiyati yaptigini falan duydum forumdan ben bu guc ayarini nasil yaparim, regulatoru nasil yaptirabilirim ve yay tansiyonu ayarlanabiliyor sanirim acaba nasil, biri beni aydinlatirsa sevinirim.. Saygilar..

silahı kundaktan ayırın,arka kısımda setuskur vida vardır büyükçe,onu saat yönünde çevirirseniz yay'ın stresini arttırmış olursunuz,yani daha güçlü ve istikrarsız atışlar yapabilirsiniz.ama orjinal yay dan 1.5cm kesip öyle kullanırsanız silahınızın daha stabil atışlar yaptığını göreceksiniz.

• ARHAVILI08 yardiminiz icin cok tesekkur ederim. Saygilarimla..
    ;c;

FİLİNTALAR GRUBU

• ARHAVILI08 yardiminiz icin cok tesekkur ederim. Saygilarimla..
    ;c;

rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu ^^

• hayırlı olsun güle güle kullanın

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• hayırlı olsun güle güle kullanın

sevgiler

Tesekkur ederim Saygilarimla..

FİLİNTALAR GRUBU

• Merhabalar bugun S10 umla ilk defa atis yaptim ruzgarsiz havada yaklasik 50m mesafeye ve 25 atis hatsan jsb ile, durbunu tufege takip sifirlamamama ragmen attigim pellet hedefin 4cm altina geldi :!: bende sasirdim sonrada sevindim durbun sifirlamak icin 20 atis yapmaktan kurtuldum x;.z pelletleri sarjore iyice yerlestirmek icinde kulak icin satilan pamuklu cubuk kullandim, 25 atis grupmanim son 4 pellet alta dogru 4cm lik bir cizgi olursturmus bu ilk atis ve son dordu haric yaklasik 3cm lik bir gurupmandi, silahin namlusunu temizledikten sonra bu verileri aldim ve sonuc benim acimdan cok sevindirici idi, peki sorumda su ki; siz degerli forumdaslarim bana tufegin cekic yayini 1.5cm kes demistiniz bende 2. el aldigim icin kesili mi degil mi bilemedim ama acinca vidanin firlamadigini ve yayin tek tarafinin diger tarafina gore biraz elle oynanmis gibi oldugunu gordum, bazi konularda tetik yayinin sert oldugunu ve vidayi cikarirken gergin oldugu icin firlayabilcegini yazmislar bende boyle bir durum olmadi hatta yay ciktiginda herhangi bir tansiyon bosalimi goremedim bende kesildigine karar kildim fakat iste burdan sonra basliyor atislara basladigimda silah 150 barda idi ama 25 atis sonunda basinc 95-100 bar gibi degere geldi bu durum kafami karistirdi sizce normal mi? Bana biraz fazla hava kullaniyor gibime geldi, sanirim herhangi bir pcp kullanan arkadas bu soruya cevap verebilir..Saygilarimla..

FİLİNTALAR GRUBU

• Merhabalar bugun S10 umla ilk defa atis yaptim ruzgarsiz havada yaklasik 50m mesafeye ve 25 atis hatsan jsb ile, durbunu tufege takip sifirlamamama ragmen attigim pellet hedefin 4cm altina geldi :!: bende sasirdim sonrada sevindim durbun sifirlamak icin 20 atis yapmaktan kurtuldum x;.z pelletleri sarjore iyice yerlestirmek icinde kulak icin satilan pamuklu cubuk kullandim, 25 atis grupmanim son 4 pellet alta dogru 4cm lik bir cizgi olursturmus bu ilk atis ve son dordu haric yaklasik 3cm lik bir gurupmandi, silahin namlusunu temizledikten sonra bu verileri aldim ve sonuc benim acimdan cok sevindirici idi, peki sorumda su ki; siz degerli forumdaslarim bana tufegin cekic yayini 1.5cm kes demistiniz bende 2. el aldigim icin kesili mi degil mi bilemedim ama acinca vidanin firlamadigini ve yayin tek tarafinin diger tarafina gore biraz elle oynanmis gibi oldugunu gordum, bazi konularda tetik yayinin sert oldugunu ve vidayi cikarirken gergin oldugu icin firlayabilcegini yazmislar bende boyle bir durum olmadi hatta yay ciktiginda herhangi bir tansiyon bosalimi goremedim bende kesildigine karar kildim fakat iste burdan sonra basliyor atislara basladigimda silah 150 barda idi ama 25 atis sonunda basinc 95-100 bar gibi degere geldi bu durum kafami karistirdi sizce normal mi? Bana biraz fazla hava kullaniyor gibime geldi, sanirim herhangi bir pcp kullanan arkadas bu soruya cevap verebilir..Saygilarimla..

25 Atışta 50 bar hava kullanımı, 900-1000 fps ile atan her silah için gayet makul bir tüketimdir. Ben eski AT44 ümde max güçte 10 atışta neredeyse 50 bar hava tüketiyordum.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Cavabi bir hemserimden almak beni memnun etti :) Cok tesekkur ederim.. Saygilarimla..

FİLİNTALAR GRUBU