Zor bir durum ama çözüm kolay.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Belki Carbinlerde de ceviz vardır... Umut fakirin ekmeği :)

Ah kamuran Ah ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.
    Paketleri tek tek açıp, kutularının üzerine kırmızı keçe kalemle kalibresini, seri numarasını, cevimi kayınmı ve ADJ mi STD mi yazıyorum ve şu ana kadar açıp kapattıklarım 5,5 - 6,35 ADJ olanlara tesadüf ettim, hepsi Ceviz, şimdi birtane Carbin 5,5 açtım Ceviz çıktı :!: henüz kayın kundağa rastlamadım.

• Official Post

Fakat Kamuran, çok samimi bir itirafta bulunayım, ben işçilik ve kalite olarak bu seviyede beklemiyordum, gerçekten elinize alıpta incelediğinizde ki onlarca kore malı elimden geçti, ben bunlardaki gibi ince hassas işçilik görmedim, Bana göre 10 üzerinden 10.

Dehşet bir güç (Carbin 5,5 peletsiz test atışı yaptım, ciddi ciddi tepiyor) ses öyle böyle değil, kulaklar resmen çınlıyor.

• Official Post

O zaman silahlar gelince evde deneme atışı yapmamak lazım ;şrofls;.

Carbinlerinde tamamı Caviz ;şrofls;.

• yani tüm gelenler ceviz ozaman :)

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Official Post

yani tüm gelenler ceviz ozaman :)

Arkadaşlar, gerçekten sürpriz oldu, Silahların tamamıda C E V İ Z ;şrofls;.

Yani birinci partiye iştirak edenlerin hepside şanslı.

• Çok şık bir hareket. Kayın olsun ceviz olsun alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• mustafa bey sumatra siparisi veren forum uyelerimiz baslıgındaki isimlerin önüne kargoya verilenlere bi (+)koysanız guzel olur gibime geliyor :)

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Official Post

mustafa bey sumatra siparisi veren forum uyelerimiz baslıgındaki isimlerin önüne kargoya verilenlere bi (+)koysanız guzel olur gibime geliyor :)

Ömer arkadaşımız dışında herkesin kargosu yola çıktı, Ömerin durumu vahim, kendisini 3 saattir cep telefonundan arıyorum, çalıyor cevap vermiyor.

Silah almayıpta son iki gün içinde Samyang ürünü alanların kargolarını gönderemedim, kusurumuza bakmasınlar, yarın kargolayacağız.

• Silah almayıpta son iki gün içinde Samyang ürünü alanların kargolarını gönderemedim, kusurumuza bakmasınlar, yarın kargolayacağız.

sağolun mustafa bey
    cumartesi buluşmasında silahsız kalacağım zannıyla epey canım sıkılmıştı
    şimdi ferahladım

buluşmada görüşmek üzere
    selam ve saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Evet herkese hayırlı olsun güzel bir jest oldu ,mustafa bey bana ulaşamıyordu telefon evde kaldığı için ancak şimdi görüştük ve çok sevindim biraz sohbet ettik sabırsızlıkla bekliyorum tüfeği... ;şrofls;.;d;