26 Mart 2011 - Mustafa Serdar ile YataGun'un Samyang ve Hawke Tanıtım Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AŞTİ ve Çankaya tarafından katılacak olup araç sıkıntısı yaşayan arkadaşları Serdar ve ben sabah saat 07:00'de AŞTİ'den, 07:30'da ise Turan Güneş Bulvarı Kavşağı Çetinkaya Mağazası önünden alabiliriz. Bu ve çevre konumlardan katılmak isteyen arkadaşlar telefonlarını özel mesaj ile bana atarlarsa iyi olur.

Diğer yerlerden katılmak isteyip araç sıkıntısı olan arkadaşlar da telefonlarını bana atarlarsa uygun konumdan alabilecek diğer araç sahibi arkadaşlara yönlendirebilirim.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• AŞTİ ve Çankaya tarafından katılacak olup araç sıkıntısı yaşayan arkadaşları Serdar ve ben sabah saat 07:00'de AŞTİ'den, 07:30'da ise Turan Güneş Bulvarı Kavşağı Çetinkaya Mağazası önünden alabiliriz. Bu ve çevre konumlardan katılmak isteyen arkadaşlar telefonlarını özel mesaj ile bana atarlarsa iyi olur.

Diğer yerlerden katılmak isteyip araç sıkıntısı olan arkadaşlar da telefonlarını bana atarlarsa uygun konumdan alabilecek diğer araç sahibi arkadaşlara yönlendirebilirim.

ozaman 8 de filan mı başlar buluşma

• Official Post

Ben Serdar Havsutun, Sumatra 2500, .357 Recluse, dürbünleri vs... Evrenin dürbün, krono vs... ve ayrıca atışlarda kullanmak için Samyang 10 kutu 5,5 - 10 kutu 6,35 - 10 kutu 9 kalibre peletleri ve ayrıca benim şahsi stoktanda bolca pelet getiriyorum, Bakalım Samyanglar ne kadar dayanıklı çıkacaklar. ;şrofls;.

• Misafirperverliğiniz için teşekkürler.Yarın sabah görüşmek üzere.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yarın sabah bir aksilik olmaz ise saat 07:00 de Paintsign'da Kamuran abi, Erdinç ve Ben buluşacağız, oradan 1. Çamlığa organizasyonun yapılacağı yere geçeceğiz. Sabah 07:00 gibi gelebilecek olanlarla Paintsign'da toplanabiliriz. Saygılar

• Buluşma saatini soranlar oluyor; buluşma saati yok. Sabah 7'den itibaren buluşma yerinde insanlar toplanmaya başlayacak. 7'de Serdar ve ben AŞTİ'den gelecek arkadaşları alacağız, oradan talep olursa Turan Güneş'e uğrayıp oradan gelecek olan arkadaşları alacağız ve muhtemelen saat 8:00 - 8:30 gibi buluşma yeri olan 1. Çamlık'ta bulunacağız.

Webley Raider 10 .22

• yarım koli kadar turuncu plak getiriyorum . impo da geliyomuş ben bagaja bitane ateşli atayımda ne olur ne olmaz

S410

• yarım koli kadar turuncu plak getiriyorum . impo da geliyomuş ben bagaja bitane ateşli atayımda ne olur ne olmaz

Alper Ateşli atmak isteyen,,Başka mekana gitmesi gerekir... kalabalıkta ateşli ile atış uygun olmaz.Ayrıca o civarda yarın piknikciler cok olacaktır,Büyük ihtimal ile Jandarma timide devriye dolaşır.

A Takımı Üyesi

• Alper madem plak getiriyorsun bir de Ata getir yahu! =)
    Bir ara uzaklara kaçarız belki. =)

Bu arada Revo'yla plak vuruluyor mu bir deneyelim Serdar.

Webley Raider 10 .22

• ben yuarın kesin geliyorum bu buluşmayı kaçırmaya hiç niyetim yok en geç 8 gibi oradayım..ve bana ne yapmak düşüyor acaba görevlendirme yapılacaksa herşeyi yapmaya hazırım..mangal ızagara konuları oldu sanırım acaba topluca bir kişi alıp biz aramızda mı halledeceğiz yoksa yarın açık kasap mı arayalım :)

• O da olur ama Osman abinin dediği gibi buluşma alanında kullanamayız. Başka müsait bir yer bulursak...

Webley Raider 10 .22

• ben yuarın kesin geliyorum bu buluşmayı kaçırmaya hiç niyetim yok en geç 8 gibi oradayım..ve bana ne yapmak düşüyor acaba görevlendirme yapılacaksa herşeyi yapmaya hazırım..mangal ızagara konuları oldu sanırım acaba topluca bir kişi alıp biz aramızda mı halledeceğiz yoksa yarın açık kasap mı arayalım :)

Gereken Nevaleler alınmıştır ..Hazırdır.Güzel bir gün geçirmemizi dilerim.

A Takımı Üyesi

• Official Post

O da olur ama Osman abinin dediği gibi buluşma alanında kullanamayız. Başka müsait bir yer bulursak...

Oyunbozanlık yapmayın yahu, yarın ateşli getirmeyin :|:thumbdown:

• Gereken Nevaleler alınmıştır ..Hazırdır.Güzel bir gün geçirmemizi dilerim.

osman abi fahri8082 benim iş yerinden arkadaşım ilgilenirseniz sevinirim :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Peki öyle olsun bu seferlik. =D

Webley Raider 10 .22

• Alıntı

kafasi tarafından

yarım koli kadar turuncu plak getiriyorum . impo da geliyomuş ben bagaja bitane ateşli atayımda ne olur ne olmaz

Üstün atıcılık meziyetlerimi sergilemek isterdim ama hadi bu seferlik düzeni bozmayalım.Malum kalabalık yerlerde benim hareketli birşeylere ateş etmem çok tehlikeli olabilir. ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• osman abi fahri8082 benim iş yerinden arkadaşım ilgilenirseniz sevinirim :)
    sevgiler

Ozan,Torpil yok g;$i:P Tüm hobidaşlara aynı mesafedeyiz..hepsini canı gönülden karşılar ağırlarız.. ½bay£bay`;;şrofls;.

A Takımı Üyesi