26 Mart 2011 - Mustafa Serdar ile YataGun'un Samyang ve Hawke Tanıtım Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • teşekkürler osman abi ben eminim mükemmel bir buluşma ve harika bir gün olacak sabırsızlanıyorum...ayrıca ozan abi sana da teşekkürler :)

• Official Post

Arkadaşlar, ben kızımla geliyorum, bir arkadaşımız da eşiyle geliyor, hatta Master Akif beyde eşiyle geliyor, Lütfen eşiyle gelebilecek arkadaşlarda kazaklık yapmasınlar. g;$i

• Yarın inşallah bende geliyorum... Öğleye kadar iş yerinde olacağım öğleden sonra katılırım.. Çift olarak geliyoruz..
    Sürekli okuyordum çok bir katılımım olmadı (heves çok ama bilgi malesef :S ) , bir çok paylaşımdan çok şeyler öğrendim inşallah fiilende tanık olurum..

• uyku tutmuyo anasını satayım :)) çocukluğumda bayram arefelerinde de hiç uyuyamazdım, şimdide öyle oldu :))

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ankara Team üyesi arkadaşlar, tabure, katlanır sandalye,masa vs. getirebilirlerse cok iyi olur.

A Takımı Üyesi

• uyku tutmuyo anasını satayım :)) çocukluğumda bayram arefelerinde de hiç uyuyamazdım, şimdide öyle oldu :))

Aynen für alaynen. Saygılar

Aynen für alaynen. Saygılar

Ankara Team üyesi arkadaşlar, tabure, katlanır sandalye,masa vs. getirebilirlerse cok iyi olur. Uyku tulumu olanlarda mutlaka getirsin söylemlere göre ayakta uyuyanlar olabilir ;,;-;,;-;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Bende uç tane portatif sandalye var onları aldım , ama hedef icin eski tencere tava bulamadım yarın elemanları sinamak gerekecek, bakalım güçleri neye yetiyor :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• bensiz buluşma ha ben size sormazmıyım :) arkadaşlar benim yerimede eğlenin.osman abi torpi yapın anlamında demedim arkadaşımın ikinci gelişi olacak çekinebilir :) bu yüzden o mesajı yazdım

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Yavvvv Şaka söyledim..neye torpil yapacağız.. gelenin başımızın üstünde yeri var. ;rofl.; Sanada rapor alalım ,,sende gel olmazmı? g;$i

A Takımı Üyesi

• ah abi ah içim gidiyor ama görev görevdir biz bunu biliriz vatan kutsaldır meselesi :)

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• ah abi ah içim gidiyor ama görev görevdir biz bunu biliriz vatan kutsaldır meselesi :)

sevgiler

Haklısın,, Ancak böyle bir etkinliğide her zaman yapamıyoruz..Gerçi sen imkanları denemişindir ama,Bir arkadaşından rica etsen nöbet değişimi yapsan olmuyormu.?gönlümüz seninde katılmanı ister.

A Takımı Üyesi

• Official Post

Yahu benide heyecan uyutmadı, yattım 2 saat sağa dön sola dön boş yatakta ;kihhik, , sonunda kalkıp bilgisayarı aldım kucağıma hepiniz buradasınız, daha ben birde şimdi 450 km direksiyon sallayacağım. ;(

• Yahu benide heyecan uyutmadı, yattım 2 saat sağa dön sola dön boş yatakta ;kihhik, , sonunda kalkıp bilgisayarı aldım kucağıma hepiniz buradasınız, daha ben birde şimdi 450 km direksiyon sallayacağım. ;(

Mustafa bey,,uyuyamıyanlara uyku tulumuda ayarlayacağız..gün boyu uyuyabilirler..sizinle beraber 4 oluyor,uyuyamadığını yazan. ;,;-;şrofls;.
    Sizin ve diğer sehirler arası gelecek arkadaşların yolculuklarıda, rahat ve sorunsuz geçer umarım. g;$i

A Takımı Üyesi

• Yine güzel bir paylaşım olacak.Katılmak mümkün olmasada Bursa team olarak herkeze çok çok selamlar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Saatlerdir bekliyorum buluşmadan ne bir fotoğraf var ne bir haber bence köfteler henüz bitmedi.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Saatlerdir bekliyorum buluşmadan ne bir fotoğraf var ne bir haber bence köfteler henüz bitmedi.

bence de bitmemiştir köfteler çatlıyacam burada gidemedim ya nispet yapıyorlar :)

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• aldığım habere göre ankarateam ve diğer arkadaşlar top yökün anıtkabire çıkmışlar,resim çekiniyorlarmış ;şrofls;.