26 Mart 2011 - Mustafa Serdar ile YataGun'un Samyang ve Hawke Tanıtım Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

BU BULUŞMANIN FOTOLARI YOKMU ACABA. MUSTAFA ABİYİ MERAK EDİYORUM. YA MUSTAFA ABİ İ FOTOĞRAFINI KOYSANDA FORUMA SENİ DÜNYA GÖZÜYLE GÖRSEK. SONRA YOLDA GÖRSEK TANIMAYACAĞIZ VALLA

Alt fotoğraftaki kahverengi ceketli olan benim.

Bu arada, forumlarda büyük punto yazmak hoş karşılanmaz.

[Resim Engellendi: http://img155.imageshack.us/img155/7919/s70e.jpg]

• BU BULUŞMANIN FOTOLARI YOKMU ACABA. MUSTAFA ABİYİ MERAK EDİYORUM. YA MUSTAFA ABİ İ FOTOĞRAFINI KOYSANDA FORUMA SENİ DÜNYA GÖZÜYLE GÖRSEK. SONRA YOLDA GÖRSEK TANIMAYACAĞIZ VALLA

++111 :thumbup:

+1 :D

Zahmet olmazsa 9. sayfaya bakın, görürsünüz... X(

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Kızmanıza gerek yok.Sadece yerini söylemeniz yeterliydi.Ayrıca ben Mustafa Beye sormuştum yinede teşekkür ederiz.

• çok harika bir buluşmaydı katılan herkez ile tanıştığıma memnun oldum mecburiyetten erken ayrıldım ama yinede çok eğlendim saolsunlar aç bırakmadılar :) tüfeğimi getirememiştim ama yine saolsunlar beni atış zevkinden mahrum etmediler başta ankaranın bir ucundan diyer ucuna gittiğine deyecekmi diye düşündüm ama yanılmışım böyle toplantı bir daha olsa illaki katılırım
    herkeze çok teşşekkür ederim

Öbür sayfada bu yazıyı yazdınız,,

++111 :thumbup:

Bu yazıyı neden Şakşakladınız anlamadım.. ;$.,

"mft" buluşmada vardınız , en üstteki yazıyıda yazdınız..siz eksoz borusuna atış yaparken Mustafa Serdar bey oradaydı.. merak edip sormanız? İstanbuldan gelen misafirlere, Hoşgeldiniz demeniz gerekmiyormuydu.?? ;$.,

A Takımı Üyesi

• Hayır anlayamadığım, konu başlığını sayfa sayfa okumuyormusunuz. Ayrıca dikkat ediyorum, bazı hobisever arkadaşlar kendilerini uyaran kişilere neden sert ve kaba tepkiler veriyor? Herkezin avatarında " doğum tarihi " mevcut, lütfen hitap şeklimize dikkat edelim. Saygılar.

• Hitapta ne varki ben bir saygısızlık göremiyorum ayrıca kiminle nasıl konuşacağımızı biliriz. Şimdi kalkıp burda yaş muhabbeti yapmayalım.. Neyse uzadı bu konu. Güzel bir buluşma olmuş anlaşılan fotoğraflardan öyle anlaşılıyor. Doğrusu sumatralara iyice merak saldım inşallah banada nasip olur..

• Hitapta ne varki ben bir saygısızlık göremiyorum ayrıca kiminle nasıl konuşacağımızı biliriz. Şimdi kalkıp burda yaş muhabbeti yapmayalım.. Neyse uzadı bu konu. Güzel bir buluşma olmuş anlaşılan fotoğraflardan öyle anlaşılıyor. Doğrusu sumatralara iyice merak saldım inşallah banada nasip olur..

Sizin saygısızlık yaptığınızla ilgili bir şey söylendiğini göremedim. :him:s

• O değilde, Serdarın mangalda pişirdiği tavukların tadı damağımda kaldı :thumbup: . Serdar duy beni... Ben yine istiyorum yapalım bi organizasyon şöyle su kenarı bir yer olsun ooohhh mis gibim. Saygılar

• Ne bileyim üzerime alındım.Bugün epey eleştri aldımda .. :) :)

• O değilde, Serdarın mangalda pişirdiği tavukların tadı damağımda kaldı :thumbup: . Serdar duy beni... Ben yine istiyorum yapalım bi organizasyon şöyle su kenarı bir yer olsun ooohhh mis gibim. Saygılar

bende isterim ben yiyemedimde :(

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Cumartesi yapalım bir organizasyon Mehmet, sen iste yeterki babacan :)

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Sağolun abilerim. O zaman bu hafta bi organizasyon düşüneyim ben, burdan haberdar ederim herkezi. Saygılar :D:D

• ben de buluşmadan sonra yeni yorum yapabildim benim için unutulmaz bir gündü..biraz erken aayrılmak zorunda kaldım çok üzüldüm erken ayrıldığıma ama öğlene kadar olan kısmı bile harikaydı herşeyiyle. herkesin emeğine sağlık...

• Yalnız resmen fotoda Mustafa amca ''ver bakim şu tüfeği serdar'' diyor,
    Serdar da ''vermem abi o benim'' diyor harbiden ya yeni dikkat ettim,mevzusu olmuştu. ;rofl.;

Fotografi ilk gordugumde aklima gelen seydi bu ;kihhik, ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• haklısınız bende hani güzel bir buluşmaydı çok eğlendim falan ama bazı şeyleri yapmayı unutmuşum bu yüzden çok pişmanım bunlardan biride insanlarla tanışmak tanıştım ama o kalabalığa oranla az, diğeri fotoğraf çekmek ve cekinme biraz çektim onlarda teklonozinin azizliğine geldi bir kısmı yok sonuncusuda 1 tanede olsa bir çakmak tüpü getirseydim

• Bende iyiki erken ayrılmışım az daha dursaymıştım herhalde beynim rafadan olacakmıştı :) Daha kafamın acısı yeni geçiyor. Derisi soyulmaya başladı ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Benimde saçlarımın ön tarafındaki ;kihhik, hafif ;kihhik, açıklık feci yanmış.Acısı yeni yeni geçiyor. ;#^+.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Bende iyiki erken ayrılmışım az daha dursaymıştım herhalde beynim rafadan olacakmıştı :) Daha kafamın acısı yeni geçiyor. Derisi soyulmaya başladı ;şrofls;.

Benimde saçlarımın ön tarafındaki ;kihhik, hafif ;kihhik, açıklık feci yanmış.Acısı yeni yeni geçiyor. ;#^+.

Ah bu ihtiyarlık ;,;- bende farklı değilim, farkında olmadan kafamı bir kaşıyorum, acıdan gözümden yaş geliyor. ;lol;

• Kel Airguncular birer birer dökülüyor. Evet yokmu başka yandım anam diyen ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776