Bear Grylls Ultimate Survival Knife

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ambalajı açıp ilk bıçağı tuttuğumda ilk söylediğim şey "ohaa" oldu açıkçası bu kadar büyük air bıçak olacağını tahmin etmiyordum.
    Bıçakta kullanılan çelik oldukça kaliteli görünüyor ancak üzerinde kaplama olduğundan çakmak taşını kullanırken bıçağı çizmemek için özen göstermek lazım.Keskinliği çok iyi traş olabilirsiniz.
    Sap kalitesi vasatın biraz üzeri.Çok sağlanmış gibi görünmüyor yani çekiç gibi kullanmak pek mantıklı değil gibi görünüyor.hem dağda çiviyi nerden buldukta çekiç kaldı...
    Çakmak taşı kılıf üzerinde iyi konumlandırılmış kullanımına pek alışamasamda oldukça farklı birşey.çakmak taşını bıçağa sürttükce taş çiziliyor elbette ama çizilen yerden kıvılcım çıkartmayı beceremedim.eğer böyle olursa bu taş 20 kere anca kullanılır.Umarım başka yolları vardır.
    Düdük ve bıçak aynı cümle içinde pek yakışmasada bir gün lazım olabilir..çok hızlı üfleyip çok ses çıkarmak istiyorsanız yanılıyorsunuz..
    Kılıf çok kaliteli çok sağlam hayatta eskimez yırtılmaz.alt tarafında kaliteli bir biley taşı ve hayatta kalma temel yaşam teknikleri ile ilgili ipuçları var..
    Kısacası ben çok sevdim.Tam benlik bir alet ama biraz büyük...:)

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Hani fotolar birader, ee benimkini ne zaman sipariş ediyosun ???

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• togaycım hayırlı olsun.gümrükte sorun çıktımı bilgilendirirsen sevinirim.bir işlem yapman gerekti mi ?

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• hayırlı olsun arkadaşım bi arkadaşım bıçak getirtememişti. senin sorun yaşamamana sevindim bu konuda bizi aydınlatırsan sevinirim. allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

A RH +

gamo shadow 1000 5.5 (22)
    gamo hunter 440 4.5 (177)
    gamo pr 45 4.5 (177)
    gamo pt 80 4.5 (177)

winchester level action 410 ga (36 cal)
    çatüs 4+1 410 ga (36 cal)

dağdelen (solak) 12 cal
    yıldız superpoze 12 cal

• Hayırlı olsun Togay,

PTT gümrüğünde açtırmadılar mı paketi. Eğer açtılarsa bıçağa zorluk çıkarmadılar mı?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hayırlı olsun dilekleriniz için hepinize teşekkürler..
    Bıçağı bir abimiz sipariş etti.Kendisi bu konuda oldukça deneyimli ama benim adresime ve adıma verdi siparişi..
    Geçtiğimiz pazartesi günü ıstanbula gelmesine rağmen 8 günde mersin gümrüğüne geldi..Ben daha gelmeden ptt mersin posta işleme merkezini arayıp kendimi alıştırdım adamlara ve amerikadan kamp için kullanılan bir bıçak geleceğini söyledim geçen hafta çarşamba günüydü..tel de ki adam salı günü yani dün aramamı istedi.bende dün aradım ve kasım numaramı verdim.Geldiğini ve gelip alabileceğimi söylediler.Hemen bende gittim malum yere.Orda ki görevli normalde bıçak geçmez ama bu sefer geçti dedi ama neden bu sefer geçti diye sormadım işi yokuşa sürerler korkusundan :)
    sadece 2 tl para istediler ve alıp çıktım.Herhalde şansım yaver gitti ve aldım.
    Serdarcim korkmadan sipariş verebilirsin üzerine "sporting goods" yazmış satıcı herhalde bu yüzden geçti

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Togay kardeş şu bıçağın bi resmini yayınlamadın ya alacağın olsun g;$i g;$i . Saygılar

• Bear Grylls Cut Test

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hayırlı olsun yeni bıçağınız .Benim de beğendiğim bir bıçak ve bir bipod dün yola çıktı.İnşallah problem olmadan varır.Darısı başımıza.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Inşallah sorun çıkmadan hayırlısı ile gelir dostum.

Mehmet resim istiyorsun ama bıçağı inan hiç görmüyorum ki.ilk geldiği gün bir iki kez çakmak taşını yaktım başka o günden beri görmedim evde bir yerlerde duruyor.dağcılık kulübüne üye olup yapılacak kamplarda kullanmak için sipariş verdim ama vazgeçmiş gibi birşeyim o yüzden belki satarım bile.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• :wel:co:m Z-ALINMIŞTIR :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ürünlerden cıkan turuncu kagıtları Bear teker teker imzalamış...çok güzel bişey bence bende Fire Starter aldım..50 tl ve çok hoş gerekli kullanışlı bişey