cfx royal marka tüfeğim için metal moderatör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • MERHABALAR SAYIN MUSTAFA SERDAR BEYİN CFX ROYALİNDE GÖRDÜÜM MODERATÖRDEN ALMAK İSTİYORUM SAYIN MUSTAFA SERDAR BEYYARDIMCI OLURMU.TEL:05xxxxxxxxx ;tufey#

Yönetici Not'u: İlanlarda Telefon numarası ve e-posta adresi belirtilmesi yasaktır. Mesajınızdaki telefon yada e-posta adresiniz silinmiştir. İletişim ancak özel mesajla gerçekleştirilebilir. Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.
    Forum İlan Kuralları ve Kullanımı Hakkında

Forumlarda büyük harflerle mesaj yazmak yasaktı. Bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.
    Lütfen Forum kurallarını okuyun

• Official Post

MERHABALAR SAYIN MUSTAFA SERDAR BEYİN CFX ROYALİNDE GÖRDÜÜM MODERATÖRDEN ALMAK İSTİYORUM SAYIN MUSTAFA SERDAR BEYYARDIMCI OLURMU.TEL:05072747906 ;tufey#

Maalesef yardımcı olamam çünkü bu silah bana takastan geçti, bu silahı aldığım kişi de bu moderatörü özel tornada yaptırtmış, yani hazır bulamazsınız.

Forumlarda büyük punto harflerle mesaj yazmak yasaktır, bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.

Lütfen Forum kurallarını okuyun

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?