23 ŞUBAT 2008 CUMARTESİ ANKARA BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, "bu çaylak da çok oldu" demeyin ama saat kaçta buluşulacak? Yarım saattir harita inceliyorum en rahat hangi yoldan gelirim anlamaya çalışıyorum ama... Saat kaçta?

• Genelde arkadaşlar 9:00 - 9:30 gibi orda oluyorlar, ogleden sonaya kadar genelde buluşma sürğyor, sende ona göre kendiniayarlayabilirsin 9:30-10:00 gibi atış alanında olabilirsin

Arkadaşlar ben gelemiyorum, Cumartesileri çalışıyorum, geçen cumartesi ve onden önceki cumartesi izin alarak aranıza katılmıştım, şimdi izin hakkım kalmadı :)

Ben sizlerle olamayacağım, bende pazar sabahı gider atış yaparım, şimdiden iyi bir buluşma ve iyi atışlar diliyorum

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Şantiyeci adam pazar günleri de çalışr ;kihhik,

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Arkadaşlar, "bu çaylak da çok oldu" demeyin ama saat kaçta buluşulacak? Yarım saattir harita inceliyorum en rahat hangi yoldan gelirim anlamaya çalışıyorum ama... Saat kaçta?

9:30 - 10:00 gibi orada oluruz. Atakuleye kadar gelirsen verdiğim linkteki harita sonrasını detaylı olarak gösteriyor. Çevre yolundan gelirsen ( hızlı ama uzun 70 km'yi bulur sanırım) Mühye tabelasını görürsün zaten

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Niyetim, Ümitköy kavşağından 8. caddeye devam etmek, İncek Bulvarından Turan Güneş Bulvarına devam etmek, Sonrasında Doğukent caddesinde Mühye'ye dönmek.

Bu yolu nereden mi biliyorum; bilmiyorum ki, haritada gördüm ?(?(?(;$.,

• Genelde arkadaşlar 9:00 - 9:30 gibi orda oluyorlar, ogleden sonaya kadar genelde buluşma sürğyor, sende ona göre kendiniayarlayabilirsin 9:30-10:00 gibi atış alanında olabilirsin

Arkadaşlar ben gelemiyorum, Cumartesileri çalışıyorum, geçen cumartesi ve onden önceki cumartesi izin alarak aranıza katılmıştım, şimdi izin hakkım kalmadı :)

Ben sizlerle olamayacağım, bende pazar sabahı gider atış yaparım, şimdiden iyi bir buluşma ve iyi atışlar diliyorum

Selam emporto, ben de cumartesi günleri çalışıyorum pazar günü boşum, sana eşlik edebilirim saat kaç gibi orada olursun.

• arkadaslar bende c.tesi calıstıgım ıcın pazarları gidebilirim oraya eger gidecek arkadaslar varsa onlara eslık etmekten zevk duyarım haberlerınızı beklıyorum :)

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Selam emporto, ben de cumartesi günleri çalışıyorum pazar günü boşum, sana eşlik edebilirim saat kaç gibi orada olursun.

arkadaslar bende c.tesi calıstıgım ıcın pazarları gidebilirim oraya eger gidecek arkadaslar varsa onlara eslık etmekten zevk duyarım haberlerınızı beklıyorum :)

PAZAR sabah 10-10:30 gibi orada olurum.arkadaşlar görüşmek üzere.:)

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• +;tuftabV# ;tufey# ;d; ;d; ;d;

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Güneşli fakat, rüzgarıyla dondurucu bir buluşma gerçekleştirdik.
    Skyplume'un yaptırdığı hedef, herkezden 10 puan aldı :D kendisine AnkaraTeam olarak teşekkür ederiz. Bir kere yerine koyunca birdaha "git-gel hedef dik" sıkıntısı yaratmıyor, çok kullanışlı.
    Ayrıca takımıa Patriot'uyla mcema'da katıldı, kendisiyle tanışma fırsatını bulduk, her zaman bekliyoruz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Herşey Ankara Team için Soğuktu ama hepimiz için eğlenceli bir gündü.Tüfeğin yayı kırılmasaydı iyiydi ama arkadaşlar sağolsun atışsız kalmadım.:)

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• Çok soğuk ama güzel bir buluşma oldu. Yeni hedefimizi pellet yağmuruna tttuk banamısın demedi. hele şu fx ler gelsin Ankara Team daha da şenlenece... :thumbup:

ankarateam.png[color=#0000ff]

• bu hafta Çanakkalede olduğum için katılamadım eminim güzel bi buluşma olmuştur , inşallah bir sonraki buluşmada orda olurum. havlarda düzeliyor artık bundan sonraki buluşmalarımız daha kalabalık ve güzel olacakmış gibi geliyorr. ;tufey#

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Biraz rüzgarlı ve güzel bir gündü. Pazar günü gelen arkadaşlarla tanışma fırsatım olmadı ama Cumartesi günü tanıştığım arkadaşlar sıcak kanlı, samimi insanlar. Kendilerine dostlukları için teşekkür ederim. Bu arada, tüfeğin kurma kolunu namluya bağlayan pimden şüphe etmiştiniz; pazar günü o pim yerinden çıktı. Kundağın içini de biraz çizdi. Pimi her iki tarafına kalın yıldız tornavida başı koyarak çekiçledim. Şimdilik tutuyor, pim sıkılaşınca kurma kolundaki oynamada kayboldu ama o pimi ilk fırsatta değiştirmem lazım.

• Ben de tanıştığımıza memnun oldum. Malum evli ve çocuklu olduğumdan hafta sonunun bir gününü kendime diğerini de eşime ve çocuğuma ayırmam gerekiyor. Artık havalı silahlar hakkında tecrübe kazandığımızdan tüfekleri elimize aldığımızda ne problemi var anında fark ediyoruz. Keşke üzerinde durup pim yerinden çıkmadan müdahale etseydik.

Skyplume den hedefin son halinin fotoğrafını koymasını rica edeceğim, hasar yok ise çok başarılı bir hedef olmuş.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776