SUMATRA Atilla TÜRK e teşekkür

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar benimde sumatram geldi yeni kargodan aldım daha henüz paketi açmadım akşam açacam. Bu arada benim üfek Atilla TÜRK beyin tüfeğiyle karışmış ben SDT almıştım bana ADJ geldi sağolsun atilla bey bana kıyak yaptı ADJ yi bana hediye etti kendisine tekrar teşekkür ediyorum... ;d;

• hayırlı olsun ömer bey güle güle kullanın.fotoları en kısa zamanda bekliyoruz ;)

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Teşekkür ederim en kısa zamanda yayınlayacağım...

• hayırlı olsun

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun isabetli ve keyifli atışlar

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Tüfeğin fotoları. Arkadaşlar ben jarjöre palet yerleştiremedim en alttaki resimde doğru olan hangisi, jarjör üstünde olan paletler o şekilde girmiyor içeriye, yoksa zorlamak mı lazım... Yardımlarınızı bekliyorum.

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Saygılar

• öncelikle hayırlı olsun isabetli atışlar.şarjörün ön kısmına pelletin arka kımı gelecek şekilde yerleştirin

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Teşekkür ederim herkese, atilla bey çok teşekkür ederim bu kıyağınıza gerçekten çok sevindim tekrar teşekkür ederim...