02 NİSAN 2011 CUMARTESİ "Meenet kardeşimizi kutlama buluşması"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman Abii nerden bulursun böyle ilginç ama bir o kadar da karizmatik avatar resimlerini. Çok yakışmış valla sana. Sumatranın yan etkileri olabilir mi acebaa :))))

Erdinç, Teşekkür ederim..Beğendinmi? Mühye'den,Eymir yolu tarafına döndüğünde,Binicilik okulu var..uğrarsan At binerken,avatar resmi çekip veriyorlar.. g;$i

A Takımı Üyesi

• Abi facebook profil resmi çekilen bir yer de varmı oralarda :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Şaka bi yana en buyuk hayalimdir bir at sahibi olmak, parayı vurduğum zaman şöyle Guzel binc çiftlik alicam sonrada iyi bir at ;atlise;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Şaka bi yana en buyuk hayalimdir bir at sahibi olmak, parayı vurduğum zaman şöyle Guzel binc çiftlik alicam sonrada iyi bir at ;atlise;

Çabuk hallet işleri ,çok geç olmasın bende görmek isterim. ^^½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• En kısa zamanda buluşmalarınıza katılmak isterim,izniniz olursa tabi.

.
    . ;keyfs;
    Webley Raider single shot 5.5(lw namlu)-Dowling&Rowe 8-40x44

Webley tomahawk 4.5-Bushnell 3-9x40

Winchester 1300 DEFENDER SYNTETIC Pompalı

Yavuz 16 Regard M.C 9mm

• En kısa zamanda buluşmalarınıza katılmak isterim,izniniz olursa tabi.

Arzu eden tüm hobi severler katılabilir..izin ne demek..bekleriz. ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Çook özledim herkesi, vallahi rüyalarıma girdi buluşmalar. Geçenlerde tüm abilerimiz ve dostları gördüm rüyamda paintsignda güneşli ve neşeli bir gündü umarım yakın zamanda işten kaçıp misafir olacağım sizlere. Tanıyan tanımayan tüm dostlara selamlar saygılar. Siz değerli dostları tanımamın yıldönümü 23 Nisan günü, 1 mayıs da PCP almamın yıldönümü çok duygulandım ;#^+.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Çook özledim herkesi, vallahi rüyalarıma girdi buluşmalar. Geçenlerde tüm abilerimiz ve dostları gördüm rüyamda paintsignda güneşli ve neşeli bir gündü umarım yakın zamanda işten kaçıp misafir olacağım sizlere. Tanıyan tanımayan tüm dostlara selamlar saygılar. Siz değerli dostları tanımamın yıldönümü 23 Nisan günü, 1 mayıs da PCP almamın yıldönümü çok duygulandım ;#^+.

e gelsene :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bence de. Saygılar

• Erdem abi çok istiyorum gelmeyi sizleri görmeyi ama cumartesi çalışıyorum Mehmet biliyor iş durumumu ,fakat kısmet olursa bu hafta yada sonraki hafta iş yerinden izin alıp geleceğim,
    Erdem abi, Osman abi, Başar Hocam , Atilla komutan, Cem abi, Kamuran abi, Murat abi, Serdar, Mehmet , Evren ve ismini yazmayı unuttuğum tüm dostları rüyamda gördüm herkese selamlar saygılar.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.