yeni bebek hw100 :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni silahınız hayırlı olsun bu silahın 2 farklı boy namlusu var galiba , araştırma yaptıysanız paylaşırsanız memnun olurum 4.5 cal benimde ilgi alanıma giriyor tek sorun fiyatı tekrar hayırlı olmasını dilerim güzel günlerde kullanmanız dileği ile

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• ps de yukarda hw 100 gördüm iyi bir silah ve yakışıklı duruyor :) ama sumatra carbin bana tahribatı daha iyi gibi geldi üstelik namlusunun kısa olması daha pratik ve pottatif olmasını sağlıyor. Bununla birlikte bütün kore silahlarında aynı sorundan bahsediliyor yani isabet oranı fx ve diğer üst kalite silahlara göre daha düşük ben şu anda sumatra carbin ve evanix arasında düşünüyorum yani kore ve tahribat. hw 100, fx t12 gibi silahlarla carbin, evanix arasında tahribat açısından ne fark var kaç metrede kaç cm sapması oluyor vb bilen varsa ve açıklarsa sevinirim

teşekkürler

• Official Post

ps de yukarda hw 100 gördüm iyi bir silah ve yakışıklı duruyor :) ama sumatra carbin bana tahribatı daha iyi gibi geldi üstelik namlusunun kısa olması daha pratik ve pottatif olmasını sağlıyor. Bununla birlikte bütün kore silahlarında aynı sorundan bahsediliyor yani isabet oranı fx ve diğer üst kalite silahlara göre daha düşük ben şu anda sumatra carbin ve evanix arasında düşünüyorum yani kore ve tahribat. hw 100, fx t12 gibi silahlarla carbin, evanix arasında tahribat açısından ne fark var kaç metrede kaç cm sapması oluyor vb bilen varsa ve açıklarsa sevinirim
    teşekkürler

En iyi şartlarda FX - AA - Falcon gibi 30fpe güçlerinde silahlar 100 metrede 2,5 santim gurupman yaparken, Sumatra 3,5 santim, evanixler 4,5 santim ve yine exanix ar6 8 - 10 santim gurupman yapar, sumatranın 3,5 santim gurupman yapması kötü olduğu için değil, 80fpe güce sahip olmasındandır, çünkü sumatralarda da 1/18 twis oranlı 8 yiv 8 set alman namlu kullanılır.

• aradığım bu gibibilgileri bulamek hazine gibi teşekkür ederim mustafa ağabey :) evnix in gaz deposu kullanıcı tarafından sökülemiyor peki sumatra carbin 5.5 nasıl kolay sökülebiliyormu, susturucu, ayak optik vb istediğimiz gibi ve her yerden bulunabiliyor mu, pelet seçer mitetik ayarı vb bütün ayarları yapılabiliyor mu ? Dalgıç tüpü vb satınalmak istemiyorum gaz deposunu söküleb Bir de builmesi benim için bir kolaylık olacaktır. sumatra nın diğer rakiplerine oranla avantajları nelerdir

Bir pcp ve de yaylı pistonlu silahların gaz basınçları pelet namludan çıktıktan sonra mekanizmayı yada yayı yeniden kuracak güçtemidir

Teşekkür ederim

• bana gönderilmiş (sorun tamamen distribütör kaynaklıdır) olan silahın 2008 üretimi olduğunu öğrenince (diğer hw100 sahipleri ile olan görüşmelerim sonucu) içime sinmedi ve FSB model 5,5 olanıyla değiştirdim arkadaşlar.

sanırım böyle daha mutlu olacağım, bgün 50 mt. ye bir miktar atış yaptım isabet konusunda sorun yok

yakında resimleri yayınlayacağım

saygılar

• e yenisi de hayırlı olsun, yorumları ve fotoları bekliyoruz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Emre tekrar hayırlı olsun.Sen bu gidişle haftasonu alana 6,35 HW 100'le geleceksin. ;kihhik, Benim Harry Kewell'ı bayağıdır kullanmadım, bu haftasonu HW100 & Air Arms tokuşturalım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Alex ha!! çok tehlikeli.Ceza sahası civarına sokmamak lazım. :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Alex Kewell'ı çiğ çiğ yer... Aynı HW 100'ün AA'yı yiyeceği gibi... Alman mühendisliği bambaşka, hele mekanikte akıllara zarar... Yani söylemek istediğim "Alex Kewell'ı çiğ çiğ yer..."

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Yok, yok o kadar kolay değil.Bu hafta Alex'in idman eksiği olduğu için kapışmayı erteledik.Pek yakında Kewell'ın galibiyet serileri başlar. :)

FİLİNTALAR GRUBU

• hayırlı olsun darısı pcp sahip olmayanların başına :)

• Alex Kewell'ı çiğ çiğ yer... Aynı HW 100'ün AA'yı yiyeceği gibi... Alman mühendisliği bambaşka, hele mekanikte akıllara zarar... Yani söylemek istediğim "Alex Kewell'ı çiğ çiğ yer..."

Sevgiler,

Cem senin bahsettiğin Brezilya Mühendisliği ;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cem senin bahsettiğin Brezilya Mühendisliği ;şrofls;.;şrofls;.

Eh, o da doğru biyerde... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• En sonunda aldıracaksınız Hw 100 ü o olacak. g;$ig;$ig;$i