Trabzonda Yaşayan Herkes Davetlidir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selam. Bugün tesadüfi haritaya bakarken 47 üyenin trabzondan giriş yaptığını gördüm. Madem bu kadar trabzonluyuz niye bizim takımımız olmasın. Trabzon Team içinde olmak isteyenler bu başlık altında toplanırsa ve yeterli sayıya ulaşırsak cok güzel olacağını düşünüyorum.

Trabzonda yaşayan herkesi bu konu altına bekliyorum arkadaşlar. Umarım katılım olur bizde kendi ekibimizi kurarız.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• neden karadeniz team değilde trabzon?

• vay Furkan sahalara döndün demek ? hoşgeldin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• neden karadeniz team değilde trabzon?

Karadeniz Team de olabilir. Fikir ve tespit amaclı actım bu konuyu. Yeterli seviyeye ulaşılıp ulaşılamayacağına bakıyoruz. Karadeniz Team de olur neden olmasın. Lakin trabzonda bir buluşma yapildiğinda rizeden de giresundanda ordudanda samsundan artvinden de arkadaslarımızı her daim bekleriz.

Bu fikri geliştirecek her türlü fikrede açığım arkadaşım.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• vay Furkan sahalara döndün demek ? hoşgeldin.

Hoşbulduk Erdem abi :)

Potansiyel var bir ekip kurabiliriz yeterli katılım olursa. Katılmak isteyenler konu altında belirtebilir arkadaşlar.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Ben yarı hemşehrinim Furkan bende fahri üyeniz olayım... Hayırlı olsun... ;d;

her türlü başım üstünde yerin var hacı fahri üye olarak bulusmalarımıza bekleriz :)

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Karadeniz Team de olabilir. Fikir ve tespit amaclı actım bu konuyu. Yeterli seviyeye ulaşılıp ulaşılamayacağına bakıyoruz. Karadeniz Team de olur neden olmasın. Lakin trabzonda bir buluşma yapildiğinda rizeden de giresundanda ordudanda samsundan artvinden de arkadaslarımızı her daim bekleriz.

Bu fikri geliştirecek her türlü fikrede açığım arkadaşım.

kolay gelsin :)

• hayırlı organizasyonlar dilerim. Bu hobi tek başına pek çekilmiyor muhabbetsiz tadı hiç çıkmıyor.

• Trabzonun Araklı ilçesinde ve merkezinde 4 yıl görev yaptım, oralardan geleleli 1,5 yıl oldu. Keşke o zamanlarda tanışmış olsaydık da buluşmalar düzenleyebilsydik. Size keyifli atışlar, Araklı İlçesinde 300 metreye kadar atışyapabileceğiniz ok güzel düz bir alan var, Askeri atış alanı da kullanıyor zaten, siz de gitseniz sorun olmaz. Hem orası çukurda kaldığı için pek rüzgar da almaz. O bölgeye karar verirseniz sizi yönlendirebilirim

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• hayırlı organizasyonlar dilerim. Bu hobi tek başına pek çekilmiyor muhabbetsiz tadı hiç çıkmıyor.

bende uzun süre tek başıma kaldığım için ne demek istediğinizi çok iyi anladım. Haklısınız.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• Trabzonun Araklı ilçesinde ve merkezinde 4 yıl görev yaptım, oralardan geleleli 1,5 yıl oldu. Keşke o zamanlarda tanışmış olsaydık da buluşmalar düzenleyebilsydik. Size keyifli atışlar, Araklı İlçesinde 300 metreye kadar atışyapabileceğiniz ok güzel düz bir alan var, Askeri atış alanı da kullanıyor zaten, siz de gitseniz sorun olmaz. Hem orası çukurda kaldığı için pek rüzgar da almaz. O bölgeye karar verirseniz sizi yönlendirebilirim

önce trabzonda yaşayip bu forumda gezen çegingen arkadaşları toplayabilirsek bir tanışabilirsek gerisi gelir hocam. İlginiz için teşekkürler saygılar...

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• evet bencede kurulsun karadeniz ekibi artvin, rize ,trabzon farketmez her yerde buluşabiliriz atış için +;tuftabV#

at44 long lw..+FABER 10lt 232BAR SCUBA

• rahmi abi sen gerçekten yaşlanmaya başladın, scubanı ben aldım ama halaa imzanda duruyor unuttun galiba ;kihhik,

• rahmi abi sen gerçekten yaşlanmaya başladın, scubanı ben aldım ama halaa imzanda duruyor unuttun galiba ;kihhik,

sen öyle zannet,yakında geri alacağım scubamı,onun için kaldırmadım ;kihhik, ;kihhik,

• ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; ;lol; allahta seni güldürsün rahmi abii ..o tüpün resmini görürsün bi daha:)))

• şaka bir yana,senin-benim fark etmez ha sende olmuş ha bende ikiside aynı şey benim için,güle güle kullan,hayrını gör inşallah :)

• silah gelse fabrikadan görcez hayrını inşş +;tuftabV#