ANKET Webley Raider PCP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • O da olurda,sizin oralarda deriiiin bir üfürükçü hoca bulman gerekiyor. :rolleyes:

gerçi 300 bar kompresör bulduk, daha kuvvetli üfürükçüyü nasıl buluruz bilemiyorum :rolleyes:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Dolum aparatı olmayınca kompresör ne yapsın... Bakınız 10 Kasım Buluşması NightHawk ın söyledikleri :rolleyes:

Kamurancığım bugün kargo ile Mustafa abi sağolsun aparatlarımız geldi, artık hw100 başına 1 aparatımız var, e gmby'ninde aparatı geliyor bildiğim kadarıyla, biz scuba tüpünü orda bıraktık, fakat mevcut dolum aparatı emanet olduğundan bırakmamıştım. Bunlar bizim aparatlar birini bırakırız oraya, isteyen kullanır. PCPlerde çare tükenmez anlayacağın, zaten şu anda sen Murat'la benim 1-2 ay önceki sorularımızı sormaya başladın, güzel son yaklaşıyor senin içinde...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kamuran "yaylı" davasına ihanet etmeyeceksin umarım. :D

Webley Longbow SE .22
    Webley Longbow .177
    Benjamin Discovery .177
    Crosman 1377
    Daisy 44

• Official Post

Kamuran "yaylı" davasına ihanet etmeyeceksin umarım. :D

Buna ihanet denmez,çeşitlilik denir ;)

Bu arada Güney av Antalyaya 10 adet gönderilmiş ve devamı şimdilik yok,2008 nisan ay'ına kadar,Nisan da Hatsan Mod200 de piyasaya arz edilecek.

• Mustafa Bey, hatsan mod 200 konusunu biraz daha açar mısınız? yaylı bir silah mı? PCP mi? siz hiç gördünüz mü? Şimdiden teşekkür ederim.

ankarateam.png[color=#0000ff]

• Official Post

Silahı ben Fabrikada yapım aşamasında ve prototipleri gördüm,Silah bolt action,piston yaylı bir silah,namlu altından kurmalı HW77 ler gibi,ama bu silahın enteresan özelliği,silahı 4,5mm olarak satın almanız halinde ayrıca 5,5 ve 6,35mm namluda satın alıp istediğiniz namluyu 60 saniyede takıp kullanabiliyorsunuz.

Şayet namlular Lother Walther marka kullanılırsa bu silahı da özellikle tavsiye ederim ki ben mutlaka satın alacağım,piston keçesi yay tutucusu vs... değiştirmem halinde bir çok ithal silahın pabucunu dama atacak bir silah.

• Bu kadar hızlı cevap için teşekkür ederim ^^ . Fiyat aralığı ve gücü hakkında bilgi verebilirmisiniz? Ben uzun zamandır tüfek alma niyetindeyim, fakat hala karar veremedim ne alacağıma. Almışken de bi tane alıp uzun zaman kullanmak istiyorum. araştırmalarım devam ediyor...Bu tüfeğin çıkışını beklemeye değer mi sizce?

• Official Post

Şimdi silahı ben görüp inceledim ama test etme , inceleme fırsatım olmadı,bu yüzden beklemeye değer bir silah deme şansım yok,bekleyip göreceğiz,

Ama sizin bu arada silahsız beklemeniz de doğrusu çok büyük kayıp,siz bence forum içindeki HW yada Gamo silahlardan birini satın alın,kullanın sevmediğinizde satmanız halinde kaybınız olmaz,hattâ bu forumdaki silahlar ayıbı çıkmış,bazıları modifiye edilmiş,özel silahlar.

Şu an internet başında olduğum için hemen yanıtladım,her zaman da yanıtlarım,birazdan çıkıyorum.

• Mustafa Bey yaramı deştiniz valla. ankara daki arkadaşlarla ( kamuran, Erdem, Mustafa) bir buluşmada tanışma fırsatım oldu. solumda HW97 sağımda 2 adet HW100 bende arkadaşın emanet torun tüfek atış yaptık. tabii diğer tüfekleri de deneme şansım oldu. Tabiri caiz is e ağızımın suyu aktı. :huh: . ama bunlar benim bütçeyi aşıyor. Bu forumda her konuyu takip ediyorum. ama bi türlü karar veremiyorum. ve giderek hastalık vücüda yayılıyor.....

• Official Post

O zaman ben size yine forumda satılıklar da gördüğüm Gamo 440 modeli var,o silah da modifiyeli ve fiyatı da uygun,görüşün belki bir şeyler daha yapabilir silah sahibi üyemiz.

• İlan tahtasını yakındanTakipteyim Mustafa Bey. Teşekkür ederim.

• mustafa amca ben güney avı aradım sordum araştırdım tüfekler henüz satışa çıkmamış onlarda tüfekleri kullanıcısına ful olarak satmayı düşündüklerini söylediler dalgıç tüpü dürbünü ve aksesuarları ile birlikte. tüfeklere henüz fiyat konulmamış ama bizim tahmin ettiğimiz fiyatlardan biraz fazla olucağından eminim ... bence beklemek en iyisi...

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Bugün güney avdan muzaffer beyle görüştüm...webley raider için şu anda tüfeği satışa çıkarmışlar...ama sadece tüfeği yani anlayacağınız tüp adaptör şuanda yok...muzaffer beyin diğer ortağı bu işle ilgileniyormuş... malzemelerin teminini sağlamaya çalışıyorlarmış...cenaze işleri çıktığı için şu anda bu aksaklıkla ilgilenemiyorlarmış...ama tüfeği alırım tüp sorun değil adaptörüde ben hallederim diyorsanız...fiyat 450 ytl...ama ben tüfeği full istiyorum diyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek...tabi fiyatta malzemelere göre değişecek...bilgilerinize

• tüp işi kolay ama tüpten tüfeğe hava aktarmak için o aparatı nerden bulabiliriz peki?

marmarateam.png

• tüp işi kolay ama tüpten tüfeğe hava aktarmak için o aparatı nerden bulabiliriz peki?

güney av muzaffer beyle görüşün...tel no:0242 312 68 97

• Official Post

Fakat bence Nisan ay'ı beklenmeli,henüz başlangıçta bir silah ve eksikleri olabilir.

• Official Post

Merhaba Arkadaşlar

Webley Raider in perakende satış fiyatı açıklanmış,çıplak silah 450.00 YTL,

Fakat ben sizlere Nisan ayında seri üretimden çıkacak silahların piyasaya arz edilmesine kadar beklemenizi öneririm,

Silah Orijini olarak Dünya çapında beğeni kazanmış güzel bir model,ama bu ilk deneme üretiminde sıkıntı yaşamanız halinde üzülmeniz ve silahın namına da leke düşebilecektir,biraz daha sabırla nisan ay'ını bekleyelim,

Böyle bir silah Ülkemiz Havalı silah severleri için bu fiyatı ile büyük fırsattır,bu anlamda bu slahların üretimine soyunmuş olan Hatsan'ı Bahtiyar bey'in şahsında kutluyorum.

• mustafa amca anlatılanlara göre silah güzel kullanan çıkıp artı eksi yönlerini söylemeden henüz yorum yapmak bence gereksiz ama bu tüfek bu fiyata bence çok ucuz diğer yandan da tek olarak atış yapıyor olması kötü keşke daha çok atış imkanı verse ben bir süre bekliycem kullanan arkadaşların yorumlarını yakından takip edicem bakalım onlar ne diycekler acaba????

marmarateam.png

• Official Post

mustafa amca anlatılanlara göre silah güzel kullanan çıkıp artı eksi yönlerini söylemeden henüz yorum yapmak bence gereksiz ama bu tüfek bu fiyata bence çok ucuz diğer yandan da tek olarak atış yapıyor olması kötü keşke daha çok atış imkanı verse ben bir süre bekliycem kullanan arkadaşların yorumlarını yakından takip edicem bakalım onlar ne diycekler acaba????

Kullanacak arkadaşların yorumları kötü bile olsa ben dikkate almayalım derim,çünkü asıl hatasız,kalite kontrollü üretim Nisan ayından sonra gerçekleşecek.