ANKET Webley Raider PCP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Webley Raider i perakende maksimum kaç YTL ye kadar satın alırsınız ? 27

1. 800 YTL ile 900 YTL arası (2) 7%
    2. 900 YTL ile 1000 YTL arası (1) 4%
    3. 700 YTL ile 800 YTL arası (3) 11%
    4. 600 YTL ile 700 YTL arası (7) 26%
    5. 500 YTL ile 600 YTL arası (7) 26%
    6. 400 YTL ile 500 YTL arası (6) 22%
    7. 300 YTL ile 400 YTL arası (2) 7%

Hatsan tarafından üretilen Webley Raider lar çok yakında piyasada.

Siz olsanız Webley Raider i perakende maksimum kaç YTL ye kadar satın alırsınız ?

Teknik ayrıntı link'i http://www.pyramydair.com/site/manuals/raider

airgunturk.com/attachment/90/

• 600-700 ytl civarında olacaktır bence

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• Ben namlusu sadece Lothar Walther olursa alırım yoksa.Hw 100 alacağım gibi duruyor...

• bu silahın gücü falan nasıl ve hosomoklunun sorduğu gibi 1-2 veya 10lu olmasına ve namlusunun lothar walther olmasına göre fiyatı farkedecektir.

iyi bir fiyatla, üreticisi ülkemizde olan kaliteli bir pcp çok güzel olacaktır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• 600 - 700 civarı beleş gibi bişey olur tabi aslında 1000 ytl ye kadar yolu var ancak benim tuzum kuru
    HW 100 varya :D

heee ya bu işler hep böyle oluyo hw 100 e yazık ben şundan bi tane aliim de 6,35 namlu çakiim demmicekmiyiz yani ? benim fikrimce 300 / 400 ytl yi geçmesin mümkünse namlusu da 6,35 olsun :D

• Official Post

heee ya bu işler hep böyle oluyo hw 100 e yazık ben şundan bi tane aliim de 6,35 namlu çakiim demmicekmiyiz yani ? benim fikrimce 300 / 400 ytl yi geçmesin mümkünse namlusu da 6,35 olsun :D

İstemişken 50 kalibre istesene . 8o

• Üstad 50 kalibrede mühimmat sıkıntısı olur ülkemizde, 6.35 bile bol bol bulunmuyor :D

.

ankarateam.png

• Official Post

Üstad 50 kalibrede mühimmat sıkıntısı olur ülkemizde, 6.35 bile bol bol bulunmuyor :D

O sorun değil Cabelas da kalıpları var kaç grains istersen,ben getirttim harika,

airgunturk.com/attachment/113/airgunturk.com/attachment/115/

• üstatlar bence en 700 ytl olur diger webleyler yurt dısı fiyatının en az yarısıydı çünki buda muhtemelen o fiyatlarda olucaktır dolduracak yerimiz yok bedava verse ne olurki

Hatsan AT44WX10 Premium Combo PCP( Lother Walther Namlulu)
    gamo cfx royal (22) 5.5 +3 9 40 dürbün +tek parça ayak
    gamo p23 ortopedik kabza (17) 4.5
    ilk göz agrım markası belli degil (17)4.5
    zoraki 914 9mm
    double eagle 9mm
    Optima Red Dot
    HATSAN MOD 95 SAS

• üstatlar bence en 700 ytl olur diger webleyler yurt dısı fiyatının en az yarısıydı çünki buda muhtemelen o fiyatlarda olucaktır dolduracak yerimiz yok bedava verse ne olurki

ya arkadaşım niye fiyat arttırıyorsunki adamların fiyatı belli :D :thumbup:

• Arkadaşlar bu tüfeğim ABD'deki fiyatı zaten 525$ yani 600 YTL.. Bu yüzden en fazla 300-400 YTL den fazla olmaz. Olmaması da lazım. Sonuçta yerli üretim.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Ben en fazla 650 ytl diyorum o da namlu lothar waltherse.İşçilik de hatsan gibi olacaksa vay bu tüfeğin haline...

• [Resim Engellendi: http://img146.imageshack.us/img146/5007/pyramidairfiyatka8.png] Türkiye de xocet, tomahawk, longbow, patriot bildiğim kadarı ile 250 ila max. 300 ytl arasında cazip fiyatlara satılıyor.görüldüğü gibi pyramydair dolar bazında daha yüksek satış fiyatları vermiş, ülkemizde ucuz satılmasının sebebi yerli üretim olması pcp tüfekler için saçma bi kaide yoksa aynı mantıkla onlarda pyramydair sitesaindeki fiyatların altında satılacaktır; ben tahmini fiyatlarımı resim üzerine yazdım en fazla 50 ytl hata payı vardır yaylılara oranladığımızda. sanmıyorum ki bu tüfekleri önce ihraç edip sonra tekrar ithal etsinler 8| :D :D :Dsaygı sevgi selam

• yeni gördüm yaylılar made in Türkiye olmasına karşın pcp ler made in england; böyle olması dahada ucuz olacağını düşündürüyor çünkü ingilizler maliyeti düşürmek adına fasonu bize veriyorlar (kara kaşın kara gözün hatrına değil :rolleyes: )

• valla hakan abi resimde görülen 3 modeli biliyorum sadece, 2 si aynı zaten ama 3 ü içinde ayrı ayrı made in england yazıyor pyramydair da ne olursa olsun fiyatın artmasına sebep değil.hem o zaman bizde ucuz olsun diye hatsanın ürettiği modelini alırız ;):D

• galiba silahın fiyatı 450 ytl olucak
    bugün bahtiyar beye sordum 10 adet üretmişler
    namlular lother walter (böyle yazılıyor galiba )imiş.Antalya Güney Av a göndermiş.
    ancak regülatör yok tüp 200 bar lık kaç cc olduğunu bilmiyorum.
    tek ve çift açışlı imiş
    bence 450 ytl ye pcp üstelik malum namlu ile mükemmel

• galiba silahın fiyatı 450 ytl olucak
    bugün bahtiyar beye sordum 10 adet üretmişler
    namlular lother walter (böyle yazılıyor galiba )imiş.Antalya Güney Av a göndermiş.
    ancak regülatör yok tüp 200 bar lık kaç cc olduğunu bilmiyorum.
    tek ve çift açışlı imiş
    bence 450 ytl ye pcp üstelik malum namlu ile mükemmel

birde Raider alırız :D

.

ankarateam.png