evanix rainstorm + yatagun dampa?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün evanix rainstorm siparişi verdim fakat dürbünü yatagun dampa ile monte edeceğim. acaba yatagun dampa bu tüfeğe uyumlumudur?

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

• Merhaba yatagun dampayi bu silahta kullanmak aslinda sacmadir soyle ki bu silah tepmesi olmayan bir silah ve dampa mount tepmeli silahlarda durbunu tepmeden korur ve eger bu silaha dampa takarsaniz ki uymayacagini dusunuyorum eva nin kizagi buna musait degil ki eger takarsaniz sarjoru takamazsiniz normal iki parca ayak isinizi cok iyi bir sekilde gorucektir...

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• diğer yaylı tüfeğimde kullanmak üzere almıştım dampayı. ama ozaman aldığım dürbünün yanında normal ayaklarda gelmişti onları kullanayım.yani bunun bi standardı varmıdır diye soruyorum eğer uymaz derseniz yanında uygun dürbün ayağıda isteyeceğim.

• Evanixin durbun kizak yapisi 11 ve 22mm ye uygun ayak tek parca olmadigi surece sorun yok.. g;$i

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Teşekkür ederim

• Tesekkurluk birsey yapmadim bile :) Bu arada yeni tufeginiz hayirli olsun..

FİLİNTALAR GRUBU

• http://www.pyramydair.com/s/m/…nstorm_PCP_air_rifle/2059

Silahınız hayırlı olsun,,Türkiyede bulunmayan bir model..nasıl ve nereye sipariş verdiniz..

v eli beyin sitesinde var osman bey

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting