hw 97k ya pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hw 97 k 4.5luk tüfeğime hangi pelleti kullanmam gerekir...verim açısından...bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim malum daha acemiyiz... u½%;
    şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim...

• hayırlı olsun keyifli atışlar ben crosman pointed çok memnunum + gamo ts 10

• teşekkür ederim ilker abi bakalım bismillah dedik sonumuzu pek hayırlı görmüyorum... :huh: bu arada tüfekleri gönderen abimiz ;kihhik, bana 2 kutu crosman 1 kutu crosman pointed 1 kutu da pro hunter gödermiş ;d; ...ben sadece başka alternatif ne kullanılabilirdiye bilgi edinmek istedim...bu arada pelletleri gönderen abimizinde çok selamı var... :D

• gamo roket de bu işin bonusu olsun tahribat açısından söylüyorum kardeş..ben çok memnunum ..onu özel günlerimde kullanıyorum

• hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim..

• Bende 5,5 olanı vardı. En iyi randımanı, H&N Barracuda ve JSB Exact ile almıştım.
    4,5 için birşey diyemem.

S&W 686-6

• Çapı aynı olan her türlü saçmayı istikrarlı atar.Yani çaplar eşit olduktan sonra her marka modelde ii grup yapar.Ancak diana , crossman , bulabilirsen gamo hunter modellerini kullan.

• bende,diana high power-diablo baracuda öneririm, en iyi grupmanı bunlarla yapıyom ben g;$i

+1

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• hepinize alakanız için teşekkür ederim ;tese;kkur bu arada istanbul anadolu yakasında oturan arkadaşlar varsa bir buluşma yapsak...hiç değilse biraz profesyonel arkadaşlardan yararlanırız...(booze arkadaşım aslında bu olayı sana yıksak mümkün mü)