Kaliteli bir dürbün almak istiyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar ben kaliteli bir durbun almak istıyorum hangı markaları alsam ıyı olur malıyet onemlı degil yardım

;atlise; selam lar saygilar

GAMO CFX ROYAL 5.5MM
    HATSAN MOD.70 5.5MM
    DAİSY POWERLİNE 4.5MM
    DAİSY PİSTOL 4.5MM

• Kaliteli + Marka kombinasyonlu dürbünler henüz yurdumuzda mevcut degil.Ama gelecek bizde sabırsızlıkla bekliyoruz tavsiyem sizinde bu öneriye uymanız,ama sansımı denemek istiyorum diyosanız www.opticswarehouse.co.uk sitesini öneririm,maliyet önemli degilse cok rahat secim yapabilirsiniz.yurtdışından alışveriş yapmak hele dürbün getirtmek gercekten dert,paketinizin önüne taş koymak isteyen birçok kişi olcak,yinede karar sizin forumda bu konu hakkında yığınla tecrübe yazıları var onlara da bir gözatın kolaygelsin.

• ya ben turkiyede bulabılecegım durbun sormustum

GAMO CFX ROYAL 5.5MM
    HATSAN MOD.70 5.5MM
    DAİSY POWERLİNE 4.5MM
    DAİSY PİSTOL 4.5MM

• ya ben turkiyede bulabılecegım durbun sormustum

Ankara da av bayilerinde nikon ya da svarovski dürbünler var 1500-3000 euro aralığında,webde de gezerseniz bulabilirsiniz iyi dürbünler yalnız daha kalite birşey isterseniz yurt dışından getirtmeniz lazım...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen trou6le ().