Sumatra Carbin 6.35 im geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 41 benim ayaklar. Saygılar

• Evet aldım abi yalan değil lakin gerçekten ayaklar 41. İyi günlerde giyesin abi nasılsa eskir o zaman 50 tl veririm şimdiden ilk sıraya yaz beni. Saygılar

• Hayırlı olsun Osman abi..Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasıl etsin.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Nömrasi, uymaz Mehmet.. g;$i

Osman abi kalın çorapla benim ayaklarda 40.5 oluyor, bana uyar dimi? ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• tüfengin hayırlı olsun osman abi iyi günlerde kullan allah kazadan beladan esirgesin

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Hayırlı uğurlu olsun Osman abim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin abim çizme ve fötr sen giyince 10 numara olur abim o güzelliği veren sensin abim.Tekrar hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin abim.( bu çizmelerden cem abi için olanı varmı ? şöyle anakonda derisinden )

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png

• Erdem'
    Kalın ince her türlü çorapla herkese uyar ,,buluşmada yarımşar saat arayla herkes deneyebilir.Ancak fotoğraf çektirmek ücrete tabi olur. :D½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• tüfengin hayırlı olsun osman abi iyi günlerde kullan allah kazadan beladan esirgesin
    sevgiler

Teşekkür ederim Ozan ,Daha iyileri sana nasip olsun..

osman abi hayırlı olsun bayağı bi silah oldu herhalde :):)

Teşekkür ederim Tarık ,Daha iyileri sana nasip olsun..

Hayırlı uğurlu olsun Osman abim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin abim çizme ve fötr sen giyince 10 numara olur abim o güzelliği veren sensin abim.Tekrar hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin abim.( bu çizmelerden cem abi için olanı varmı ? şöyle anakonda derisinden )
    Saygılar
    Veysi

Teşekkür ederim Veysi ,Daha iyileri sana nasip olsun..Cem Abin için biraz zor bulunur sanırım tüm Amerikayı araştırmak lazım..Şimdi Kendisi,,Hollandada Avrupa birliğini incelemeye gitti.. X(;,;-

A Takımı Üyesi

• hayırlı ;şrofls;. olsun osman abim

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Osman Abi hayırlı olsun. Güzel günlerde, kazasız belasız, isabetli atışlar dilerim. Sevgiler.

AT44 Long + Hill Pompa

• hayırlı ;şrofls;. olsun osman abim

Hayırlı olsun Osman abi, yeni girebildim foruma ankara dışındayım, yarına yetişirsem geleceğim...

Osman Abi hayırlı olsun. Güzel günlerde, kazasız belasız, isabetli atışlar dilerim. Sevgiler.

Çok Teşekkür ederim Sağolun..daha iyileri sizlere nasip olsun..

Bu Gün Öğleden sonra Dürbün ayarı yapmak üzere PS ye kaçamak yaptım,,Tesadüf Kafasi(Alperde ) geldi silahı ön denemeye tabi tuttuk.dürbün ayarını kabaca yaptım ve orta güçte 6 şar atışlık gurupman denemesi yaptık bü güçteki silaha göre kaba ayarlarla (Dürbün ince ayarı ve Tetik sertliğinin azaltılması gerekiyor) Hava rüzgarlıydı,şimdilik bu kadar yapabildik...ön fikir olması amacıyla resim aşağıda.yarın hepbirlikte daha detaylı inceleme yaparız . g;$i

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/2d1sjg6.jpg]

[Resim Engellendi: http://i51.tinypic.com/34q4s5t.jpg]

A Takımı Üyesi

• Hayırlı olsun osman abi dürbün moderatör tüfek çok yahşi olmuş ayrıca gurupmanda 50 mt gayet başarılı ALLAH kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Hayırlı olsun osman abi dürbün moderatör tüfek çok yahşi olmuş ayrıca gurupmanda 50 mt gayet başarılı ALLAH kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Teşekkür ederim ,,Daha iyileri sizlerin olsun...Gurupman daha güzel olabilir zira ,silaha tetiğe tam alışamadık ayrıca hava rüzgarlıydı .

A Takımı Üyesi

• 28 Mayıs 2011 Tarihli Buluşmamızda silahın grupman denemesini değişik arkadaşlarla denedik.Silah güç ve uzun mesafe atışları için uygun.dolayısıyla güç varsa isabetlilikte aynı oranda düşme göstermekte.Azami güçte 300-400 metrelere, 5 litrelik bidon büyüklüklerine atış yapılabilir.50 metre mesafede çelik tencereleri delmekte.200 bardan 150 bara,,yüksek güçte 1 jarjör yani 6 atış,,,orta güçte 12 atış yani 2 jarjör,en düşük güçte 3 jarjör 18 atış yapabilmekte,15 Clik ayarlı güç, başınç ayarı mevcut.Tam güçte 25.4 AA Diablo pelleti 1100 fps,orta güçte,950 fps,En düşük güçte 800 fps.güçle atabilmekte.Gerçekte bu silah Güç isteyenler için ideal,,isabetlilik arayanlar için elverişli durumda değil.İyi bir savunma silahı olarakta bulundurulabilir ruhsat ,harç vs. gerektirmeden Azami 5 cm. çapta herşeyi vurabilen,Ateşli silah gücünde bir silahınız olur.

[Resim Engellendi: http://i53.tinypic.com/v2z5vc.jpg]

A Takımı Üyesi

• Osman abi, silah tanımlamana harfiyen katılıyorum... Paylaşım çok güzel ama keşke benim giderayak yaptığım gurupmanı hiç koymasaymışsın (En kötüsü benimki olmuş :) )

Haklısın Kamuran Aceleyle gider ayak zorladık seni dikkatin dağıldı ..zaman zaman hepimiz yapıyoruz bu tür grupmanlar ..senin ne kadar iyi bir atıcı olduğunu cümle alem bilir..yaylı hw97 k ile uzun mesafe şişe kırmacalarını unutmadık.. g;$i

A Takımı Üyesi