Dıana 460 Magnum çelik yay tutucu ve yay dengeleyiçisi .

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar arşivde ve yabancı stelerde edindigim bilgiler dogrultusunda mod 460 ı çelik yay tutucu ile kulanılmasının ileriye dönük yay bozulmasını engeledigi yönde yorumlar buldum yay tutucu kesin yapdırıcam fakat birde yay dengeliyiçisi var yayın önünde bu parcanın işlevide kafama yatdı fakat yay dengeliyicinin boyu kadar yay tutucuyu kısaltmamız gerekirmuş peki ben şimdi sadece celik yay tutucumu yapdırmalıyım yay tutucu ve dengeleyiçiyide yapdırmalımıyım bu değişimi ileriye dogru yay degişiminde yapmayı düşünüyorum şuan gerek yok fakat yay tutucunun çelik olası avantajları oldugu gibi dezavantajlarıda varmıdır tüfege zararı olurmu .?

[Resim Engellendi: http://talks.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/001426/thm/1426848.jpg]

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• bu konuda hiç bir fikrim yok ama çalışmanda başarılar dilerim.