HUMAN PLANET

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bu belgeseli şiddetle tavsiye ediyorum.izleyin beğeneceğinize eminim.

www.dizihd.com/human-planet-1-bolum-izle-hd

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Cok guzel :) :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Cok guzel :) :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

:thumbup::thumbup:

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Gelmiş geçmiş en iyi doğa insan belgeseli olduğunu düşünüyorum. Bulabilirseniz meraklısına gene bbc nin "madagascar" belgeselini şiddetle tavsiye ediyorum.

Evanix Rainstorm + Remington 3x9-32
    Optima Trio 5.5 + göz-gez-arpacık :)

1997 hatsan mod35 emektar..

• Gelmiş geçmiş en iyi doğa insan belgeseli olduğunu düşünüyorum. Bulabilirseniz meraklısına gene bbc nin "madagascar" belgeselini şiddetle tavsiye ediyorum.

Ustelik Anthony Hopkins in etkileyici sesiyle :D in fact demesi bile mukemmel :D

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO