9 Temmuz 2011 Cumartesi Buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben önümüzde ki 2 haftasonu yokum malesef. Saygılar

• bu hafta bende yokum :) sizeiyi eğlenceler

saygılar, sevgiler, hürmetler ...

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben gelmeye çalışacağım.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Acaba ben ve abim buluşmaya katılabilir miyiz ?

Hatsan AirMax PS .22 cal
    Optima 3-9x32

• Ben denizlideki müsabakadan bu sabah geldim, hanımın KPSS sınavı da olunca gelemeyeceğim.YArın sabah mekanda olurum ama

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Ben denizlideki müsabakadan bu sabah geldim, hanımın KPSS sınavı da olunca gelemeyeceğim.YArın sabah mekanda olurum ama

Denizlideki müsabakanın sonucu nedir? Ona göre ya gel ya kaybol... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben de tatildeyim halen arada bir nete bakiniyorum hepinize iyi eglenceler

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Müsabaka sonucu orta şekerli abi, çok iyi deil ama kötü de değil. Yarın sabah gelemicem bu arada. akşam serinlikte yani 17:00 sıralarında mekana atışa geliim. Gelmeden önce haberdar ederim yine. İyi geceler herkese

Cricket 5,5 mm PLB

• Arkadaşlar hafta sonu için başka bir plandan ötürü akşama doğru gelme durumum da iptal oldu maalesef. haftaya görüşmek dileğiyle

Cricket 5,5 mm PLB

:thumbup::thumbup::thumbup:

Müsabaka sonucu orta şekerli abi, çok iyi deil ama kötü de değil. Yarın sabah gelemicem bu arada. akşam serinlikte yani 17:00 sıralarında mekana atışa geliim. Gelmeden önce haberdar ederim yine. İyi geceler herkese

:thumbup::thumbup::thumbup:

Arkadaşlar hafta sonu için başka bir plandan ötürü akşama doğru gelme durumum da iptal oldu maalesef. haftaya görüşmek dileğiyle

:thumbup:;keyf;;keyf;;keyf;½bay£bay`;

Yorum Yok...

;şrofls;.;kffx;

A Takımı Üyesi

• :) sandığın gibi değiil Osman abi, anladımben senin ne demek istediğini :) Serdarın durumunda değilim yani :) bu gün Çubuk tarafına piknik yapmaya gittik, mangal felan yaptık. S410 u da götürmüştüm, yanıma aldığım suntadan hedef tahtasını mangalı yellemek için kullandıktan bir kaç işaretleme yapıp 30 metre mesafeye koydum. Derken etin, tavuğun avcarı bulaşmış hedef tahtasına, iri iri kara sinekler konmaya başladılar, hiç aklımda yokken çok bereketli bir sinek avı yaptım anlıcağınız :) müthiş hedef. Tuhaf ama ben çok keyif aldım. 15 e yakın sinek vurdum :) Şiddetle tavsiye ederim :)

Cricket 5,5 mm PLB

• :him:s abi sen olayı aşmışsın ya! :) saygılar...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• ben 2 saat kadar önce Ankara'ya döndüm, Çarşamba'dan beri baya yol yaptım. sonuçta bu haftasonu elim silahlarıma değmedi ;(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• :) sandığın gibi değiil Osman abi, anladımben senin ne demek istediğini :) Serdarın durumunda değilim yani :) bu gün Çubuk tarafına piknik yapmaya gittik, mangal felan yaptık. S410 u da götürmüştüm, yanıma aldığım suntadan hedef tahtasını mangalı yellemek için kullandıktan bir kaç işaretleme yapıp 30 metre mesafeye koydum. Derken etin, tavuğun avcarı bulaşmış hedef tahtasına, iri iri kara sinekler konmaya başladılar, hiç aklımda yokken çok bereketli bir sinek avı yaptım anlıcağınız :) müthiş hedef. Tuhaf ama ben çok keyif aldım. 15 e yakın sinek vurdum :) Şiddetle tavsiye ederim :)

Erdinç,Serdarın durumu nasıl merak ettim şimdi.. ;rofl.;
    Her gününüz böyle keyifli geçsin..iyi yapmışınız...Hedef tahtasını sinekleri çekecek hale getirip,sonra vurmak iyi fikir..bir gün deneyelim atış ortamında :D

A Takımı Üyesi

• ben 2 saat kadar önce Ankara'ya döndüm, Çarşamba'dan beri baya yol yaptım. sonuçta bu haftasonu elim silahlarıma değmedi ;(

Erdem,Hoş geldin...cok yorulmuşundur.dinlen sonraki hafta atarız.zaten bu hafta cok sıcaktı ,bende fazla kalamadım.cok fazla kalabalıkta değildik.aramıza ilk defa katılan arkadaşlarda oldu " adonisikc " ,Abisi ve arkadaşı katıldı..onlarıda her zaman bekleriz.

A Takımı Üyesi