tüfek kırılmıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bugun forumdan bir arkadaştan tüfek aldım yanlız bu benım ılk tufegım bıraz yabancıyım tufege pelet koymak ıcın kırmak ıstedım kıramadım aşırı sert bir pim filan mı var

• Namluya avucunuzun iciyle sertce vurun kirilicaktir birde buna alissaniz iyi olur :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Evet, bazı silahların ilk namlu kilidini açma sert çok sert olabiliyor. Misal Webley Patriot.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bu nedir ya öküz ölüsü gibi :D kas yapar bu ya sonunda kırdım ama tek seferde olmadı :) neyse alısırız.

• Aman namluyu kırarken elinizden kaçırmayın sakın. Eğer elinizden kaçarsa, hızla geri vurur ve namlu yamulabilir.

Saygılar

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Yanilmiyorsam Gamo namludan kirma bir tufeginiz var, size tavsiyem tufegin namlusunun kirildigi yerde silahin siyah menevis rengine gore gayet metalik renkte bir tirnak var bu tirnak iceri girip cikabiliyor onu gres yagi ile yaglarsaniz okuz olusuyle ugrasmazsiniz :)

FİLİNTALAR GRUBU
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Sistem ayni olmasi lazim yinede bakin orayi gressleyin sorun ortadan kalkar.

FİLİNTALAR GRUBU