Bsa dürbün için yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba ;

aa prosport için sipariş ettiğim bsa sts 4-16x44 dürbün aldığım firmanın stoklarında kalmadığı için gönderemediler (kendi hataları) . Bunun yerine firmayla konuşmam üzere , bana

bsa 8-32x44 swf dürbününü vermelerini istedim çünki fiyat açısından en yakın oydu . Hatta firma kendi hatası olduğu için normal fiyatının çok daha altına vericeğini söyledi .

Yanlız bu 2 model arasındaki farklar nedir tam olarak bilemiyorum , bana vericek oldukları daha pahalı ama iyi mi ettik kötümü bilmiyorum .

Üstatlar beni bilgilendirirse sevinirim .

• aynısını 2 saat önce kargoya verdiler 1 hafta bekledim yurt dışından gelmesi için sağolsun sitedeki bir abimiz getirtti bence iyi yapmışsın ellerinde olmayan dürbün zaten şimdiki aldığın kadar iyi değil bu aldığın onun hemen hemen 2 katı büyütme sağlıyor ben yarın elime geçince arkadaşlarla daha ayrıntılı paylaşıcam saygılar.. takma kafana iyi yapmışssın

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• aynısını 2 saat önce kargoya verdiler 1 hafta bekledim yurt dışından gelmesi için sağolsun sitedeki bir abimiz getirtti bence iyi yapmışsın ellerinde olmayan dürbün zaten şimdiki aldığın kadar iyi değil bu aldığın onun hemen hemen 2 katı büyütme sağlıyor ben yarın elime geçince arkadaşlarla daha ayrıntılı paylaşıcam saygılar.. takma kafana iyi yapmışssın

Bilgi için çok teşekkürler abi . Ucuz yoldan iyi bir dürbüne kavuştuk o zaman :) .

Aklıma takılan bir soru daha var oda şimdi gelen dürbün 30mm lik , bunun için şimdi 30mm lik dampa almam mı lazım .

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen huseman ().

• Bilgi için çok teşekkürler abi . Ucuz yoldan iyi bir dürbüne kavuştuk o zaman :) .

Aklıma takılan bir soru daha var oda şimdi gelen dürbün 30mm lik , bunun için şimdi 30mm lik dampa almam mı lazım .

valla ben pcp kullandığım için bu dampa işine aklım ermiyo pek diğer ustalar bi cevap yazar heralde bu arada dürbün geldi birader teslim almış eve gidince bakıcam saygılar

Hatsan Mod.99 Limited Edition .22 cal.

• Hayırlı olsun abi. Diğer açmış olduğum başlık altında abilerim yardım etti sağolsunlar .

• Hayırlı Olsun Allah Kazasız Belasız Kullanmayı Nasip etsin sanırım Yaylıların En kalitelisi diyebiliriz Keyifli tışlar

• Hayırlı Olsun Allah Kazasız Belasız Kullanmayı Nasip etsin sanırım Yaylıların En kalitelisi diyebiliriz Keyifli tışlar

Teşekkür ederim inş herkese nasip olur