Sipahilerden uzak durun,sizinde canınız yanmasın !

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 26.05.2011 tarihinde Sipahiler Av ve Silah Sanayiden Retay marka kuru sıkı tabanca aldım..
    Silahı eve götürür götürmez bir problem olduğunu farkettim.Tetiği kurmak için namluyu çektiğinizde, silah boşsa ve şarjör takılıysa eğer namlu yerine oturmaz normalde..Orda küçük bir tırnak vardır..o tırnak namluyu tutar bildiğiniz gibi..
    benim aldığım silahta o tırnak çalışmıyordu..Yani kısacası silahı hiç kullanmadan bir problem olduğun farkettim ve hemen ertesi günü tekrar Sipahilere geri götürdüm..
    zaten silahın kullanılmadığı her halinden belliydi..Ama ordaki yetkili kişi silahi fabrikaya göndermeden işlem yapamayacağını söledi..
    Ben tam 1.5 ay silahın gelmesini bekledim..Sipahilere aşırı baskılarım sonucu silah fabrikadan onarılıp geldi..Ama fabrikaya git-gel kargo ücreti olan 15TLyi benden istediler..Bende ne kargo ücretini ödedim ne de silahı aldım..

şu durumda ne yapmam gerekir ?
    henüz 0 aldığım ve 1 kez bile kullanmadığım bir silah için 15TL kargo ücreti ödemem isteniyor..Ben silahı kullandıktan sonra meydana gelen bir arıza söz konusu olsa yine razıyım fakat böyle bir durum yok..silah hiç kullanılmadı..Yani satıcı bana ayıplı mal sattı !

KRAL PUNCHER BULLUP 5.5 - BSA 8-32X44

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

HATSAN MOD 25 SUPERTACT 5.5

Sahteciliği sevmez,Harbiliği tercih eder.
    Oyalanmaktan nefret
    eder,Dakikliğe hayrandır.
    Emeğe saygı duyar,Emek hırsızlarını lanetler...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ugurcoskun ().

• Çok ilginç uzun zamandır alışveriş yaptığım bir dükkan hiç problem yaşamadım hatta çoğu zaman müşteriyi yanlış ürün almaktan caydırdığına şahitlik etmişliğim vardır ki bunu yapmayıp ürünü satıp parayı cebe indirebileceği halde buna gerçekden şaşırdım ve işin aslını merak ettim birde karşı tarafdan dinlemekde fayda var

• uğur bey,silahı kaçparaya almıştınız?birde benim bildiğim ,tüketici haklarına göre iki hafta içinde isterseniz ürünü değiştirebiliyorsunuz hatta iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz. isterseniz bir tüketici derneğini arayıp konuyla ilgili neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gamo Whisper X -5.5

• silahı 90liraya almıştım..Benim takıldığım nokta meblağ değil.. sadece yaptıkları terbiyesizlik..

Sipahileri arayıp ya da bizzat Sefaköy şubesine gidip öğrenebilirsiniz tüm olan biteni.. Eğer inkar ederlerse buyrun birlikte gidelim.. silah hâlâ kendilerinde..

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

Oyalanmaktan nefret

• son derece haklısınız ayıplı mal satana yazıklar olsun . hatasını kabul etmeyip baskın çıkana kat kat daha fazla yazıklar olsun

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• son derece haklısınız ayıplı mal satana yazıklar olsun . hatasını kabul etmeyip baskın çıkana kat kat daha fazla yazıklar olsun

evet son dakika haberi.. dün silahı almak için sipahiler'e gittim..Kendi kendime "lanet olsun boşver 15tlyi ver" dedim X(
    Sipahiler silahı tekrar fabrikaya göndermiş..Ben almadığım için silah fabrikaya gitmiş.. güler misin ağlar mısın bu duruma.. :!:
    ben sanki silahı fabrikadan satın almışım gibi adamlar silahı fabrikaya göndermişler..
    bana söyledikleri şey ise gayet terbiyesiz bir üslupla "biz silahı fabrikaya yolladık.Bizi ilgilendirmiyor artık..Fabrikadan kendiniz halledin" oldu.. ;hirr;
    arkadaşlar samimi söylüyorum.. UZAK DURUN SİPAHİLERDEN..Allaha havale ediyorum hepsini ;director;

ZORAKİ ULTRA 5.5

BEEMAN P17 4.5

Oyalanmaktan nefret

• geçen bende sipahilere gittim, lw namlulu hatsan pcp ye bakmak istedim.ama ellerinde yoktu ve bana denilen şu oldu.

sipahiler:"hatsan lw namlu kullanmıyor sadece hatsan namlunun üzerine lw yazıyor dedi" acaba hatsanın gerçekten lw namlu kullanıp kullanmadığını nasıl anlayabiliriz

• ne lanet bir yermiş..konuyuda hortlatmıs olduk ama.

HATSAN MOD 125 SNİPER

GAMO PT-85

• yok yok bu tarz konular asla eskimemeli ki, bu firmadan yetkili birisi çıkıpta şunu şunu yaptık, müşterimizin mağduriyetini giderdik demeli, yoksa rezillik ortada, böyle bir forumda bunu yüzler hatta binlerce kişinin okuduğunu düşünürseniz, ve bu okuyanların tamamının potansiyel müşteri olduğunu düşünün, birde bunun üzerine bu kişlerin etrafındakilerle bunu paylaştığını düşünün... bence bu konular her zaman taze tutulmalı, para olayı ayrı bir olay, birde işin terbiyesizlik boyutu var, yazık... bakın mesela ben hafızamana kaydettim, SİPAHİLER...

• yok yok bu tarz konular asla eskimemeli ki, bu firmadan yetkili birisi çıkıpta şunu şunu yaptık, müşterimizin mağduriyetini giderdik demeli, yoksa rezillik ortada, böyle bir forumda bunu yüzler hatta binlerce kişinin okuduğunu düşünürseniz, ve bu okuyanların tamamının potansiyel müşteri olduğunu düşünün, birde bunun üzerine bu kişlerin etrafındakilerle bunu paylaştığını düşünün... bence bu konular her zaman taze tutulmalı, para olayı ayrı bir olay, birde işin terbiyesizlik boyutu var, yazık... bakın mesela ben hafızamana kaydettim, SİPAHİLER...

+1

• bence satınalmadan çönce ürünü iyice inceleyip öyle karar verin. Bir de satıcının tarafından düşünün, evdE çocuk oynarken bozmuş yada bir şekilde evde bozulmuş, kırılmış ve gelip ücsteriz değiştirmek istiyorsunuz. bunun böyle olmadığını nasıl anlatırsınız. Siz satıcı olsanız ne yapardınız.

Çözüm: Karşılıklı yanlış anlamalara fırsat vermemek için, kapıdan çıkmadan bütün sorunlarınızı halledin bunun içinde satınalmadan önce bir forumdan yada bir şekilde silah hakkında yeterli bilgi edinin. Bildiğiniz ürünü incelemek kolaydır.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen falcone ().

• buraya birkeresinde bende girdim yolumun üstünde diye. heryerden 10 TL aldığım fişeğe 15 TL dedi.. döndüm çıktım kapıdan.. %50 kazık fiyat başka bir şey sormama mani oldu..

• yazalım böyle satıcıları herkes öğrensin ve mağdur olan arkadaşlar lütfen vazgeçmeyin bu iletişim çağında her siteye her şikayet forumuna bildirin yazın paylaşalım yanlarına kar kalmasın herkes işini düzgün yapsın karşı tarafta dinlensin varsa savunmasını yapsın ama vatandaş kazıklanmasın

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık