100 metre at44..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • at 44 ile bence başarılı atışlar yapmıssınız öncelikle tebrikler

dürbün markası ve modeli nedir_?

• elinize sağlık, güzel atışlar ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• elinize sağlık, güzel atışlar ;d;

Tesekkurler uzun mesafe atısları gercekten cok zevkli ama keyif alabilmek icin malzemlerin kalitesi ve hava sartları yani herseyin uygun olması gerekiyor sanırım .. Saygılar..

çok güzel aynı dürbünün siparişini bende verdim at44üm için ,sabırsızlanıyorum

İnsallah yakın zaamnda kavusursunuz ve memnun kalırsınız hayırlı olsun ..

• Atışlara bakılırsa silahın namlusu işini yapıyor. Atıcı başarısı da takdire şayan, tebrikler.

• Atışlara bakılırsa silahın namlusu işini yapıyor. Atıcı başarısı da takdire şayan, tebrikler.

Bazen sans yaver gidiyor sanırım ..Tesekkurler..

• bende merak ettim at 44 hangi modeli lw namludur galiba

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene !

• elimden 2 at44 geçti,ilki çok iyiydi 2ci si de aynı seriden lakin isabetliği kötü idi,yaylı ile daha iyi grupman çıkarıyordum ;tacli# sattım bende :P
    sizin at44 de iyi çıkanlardan :) tüfek ile iyi kaynaşmışsın kardeşim :) güzel atışlar çıkarıyorsun,tebrik ederim

• benim 1000 cm den yaptığım grupmana ne çok benziyo... :thumbup:

at 44 long lw, sumatra carbine,zoraki 5.5 L,4.5

• elimden 2 at44 geçti,ilki çok iyiydi 2ci si de aynı seriden lakin isabetliği kötü idi,yaylı ile daha iyi grupman çıkarıyordum ;tacli# sattım bende :P
    sizin at44 de iyi çıkanlardan :) tüfek ile iyi kaynaşmışsın kardeşim :) güzel atışlar çıkarıyorsun,tebrik ederim

Tesekkurler , bu ara balık ve atıs videolarınızı goremiyoruz keyifli videolarınızı ozledik en yakın zamanda bekleriz Kadir Bey..
    Saygılar..