AT44S-10 13metre Gez

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1haftadır tüfegi elime almaya pek fırsatım olmamıştı
    Bu sabah biraz şişe kırmaya gittim ,gez ayarını yaptım
    Atıştan geldikten sonra tüfekte kalan 90barla garajda bir grupman denemesi yaptım
    Mod125 gezinden sonra AT44 gezine alışmak biraz zaman alcak sanırım

AT44S-10 ilk grup denemem
    Gamo Match 5.5mm 15,43grain
    Kapalı alan 5atış
    13metre dürbünsüz desteksiz moderatör takılı

[Resim Engellendi: http://img388.yukle.tc/images/58914082011.jpg]

Uzunluk 2,3cm Genişlik 1,5cm
    Tüfege alıştıkça ve daha iyi pelletlerle çok daha güzel sonuçlar alabilecegimi düşünüyorum

Yeni dürbün siparişimi verdim ,2haftaya elimde olur sanırım
    Geldiginde uzun mesafe denemelerimi ve patlayıcı ve izli mermi atışlarımı da paylaşıcam
    Tüfekten şuana kadar çok memnunum
    Herkese iyi atışlar

• At 44 ler kampanyadaydı bir tane de ben aldım, ancak bu benim ilk tüfeğim ve ciddi acemiyim. Yazınızı okudum patlayaıcılı ve izli mermi atışlarım demişsiniz, Havalı silahların bu tür mermilerini nereden bulurum ve hangi isim altında görünüyorlar, bir de çok ses çıkarması etrafı rahatsız edecek diye endişeleniyorum, moderatörü nereden ve kaça temin ettiniz, zaman ayırdığınız için tşk.ler. İyi günler

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• At 44 ler kampanyadaydı bir tane de ben aldım, ancak bu benim ilk tüfeğim ve ciddi acemiyim. Yazınızı okudum patlayaıcılı ve izli mermi atışlarım demişsiniz, Havalı silahların bu tür mermilerini nereden bulurum ve hangi isim altında görünüyorlar, bir de çok ses çıkarması etrafı rahatsız edecek diye endişeleniyorum, moderatörü nereden ve kaça temin ettiniz, zaman ayırdığınız için tşk.ler. İyi günler

Tüfeginiz hayırlı olsun ,patlayıcılı ve izli mermiler hazırda satılmıyo. Onun yerine HollowPoint pellet alıyorum HollowPointlerin uç kısmı oyuk. Oyuk kısmına patlayıcı koyup kurutuyorum örnek olarak video ekliyim ,görsel örnek daha iyi oluyor

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ben bunun için RWS HollowPoint pellet aldım oyuk kısmı gayet geniş,ondan önce Crossman HollowPoint almıştım oyugu çok küçük zorluk çıkarıyo

Ben moderatörü tüfekle birlikte aldım Hatsanın moderatörü fiyatı 100lira
    Ama at44 için burada hangi site oldugunu yasak oldugundan yazamıyorum havalı tüfek malzemeleri satan bir siteden moderatör alıpta memnun kalanlarda çok , fiyatı biraz daha uygun kargoyla birlikte 80-81liraya gelir
    Benim tercihim Hatsan moderatörden yana oldu ama o moderatördende memnun kalanlar var

Bugun biraz atış yaptım başka bikaç pellet denedim onların sonuçları bundan daha iyi
    O konu da burda : AT44S-10 20metre Grupman (3 Farklı Pellet)

Tüfeginizi güle güle kullanın