Revolution yada Glatiatorde ne buluyorsunuz ki bu kadar hayransınız :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://www.fxairguns.com/_gfx/product/gladiatorda2.jpg]

[Resim Engellendi: http://www.fxairguns.com/_gfx/product/revolution2.jpg]

şaka falan bir yana da
    bu pcplerde bulduğunuz şey nedir ben bir türlü ısınamadım şunlara;
    mesela gladiatorde ki;
    kurma kolu benim için sorun
    kibar oluşu benim için sorun(revolutionda da aynısı geçerli)
    dipçiğinde tüp bulunması benim için sorun(revolutionda da geçerli) - çünkü dipçiği omuza dayandığında sanki ana tüp yerinden oynuyormuş hissi veriyor gibi.

siz Fx kullanıcıları bu pcplerde ne bulduğunuzu söyleyinki belki bende ısınırım :) çünkü istiyorum ısınmayı.

• Şekli-şemaili herkeze hitap etmeyebilir, ancak :

-revolution yarı-otomatik ayrı sınıfta bir silahtır. yarı otomatik PCP istiyorsanız zaten alternatifi yok (sadece FX Monsoon var) . yani hayran olmamak elde değil.

-gladiatör ise tüp hacmi, gücü, boyutları, dengesi, isabetliliği, 3 kademeli güç ayarı, güvenilirliği (benimki ile yaklaşık 30.000 atış yapmıştım). sadece bu özelliklerine bile hayran olmamak elde değil :)

bu arada sizin hayran olduğunuz bir silah var mı?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• olmazmı :)

- Benjamin Rogue .357
    - Air Arms S510 S/Lite Xtra
    - Samyang Sumatra Carbin
    - Fx Monsoon
    - Evanix Rainstorm
    - Evanix Rainstorm SHB
    - Evanix Blizzard S10 SHB
    - Evanix Speed
    - Evanix Giant
    - ...
    - ..
    - .
    daha bir çok tane var :) gönül isterki hepsini alalım ama nerdeee :) çünkü bu makinalara nereden baksan enazından bir 100.000 TL gideri var :)

• yazdığınız silahların bazıları forumlarda 2. el olarak, bazıları ise sıfır olarak var. istediğinizi herhangi birini alarak hobiye başlayabilirsiniz. Ondan sonra daha doğru kararlara varacağınıza eminim, sadece fotoğrafı veya "xxxx fps hızı varmış"a göre karar vermenin yanlış olduğunu sık sık gördüm.

-mesela monsoon, evet tipi revo'ya göre daha güzel, ancak revo ile atış yapmış olsanız , monsoon'u 25-30 atışta bir doldurmanın sizi ne kadar yoracağını, yatagun'un niye monsoon yerine revo'yu ithal ettiğini bilirdiniz.
    -mesela rogue .357 için atacağınız kaliteli mühimmat bulamadığınız zaman, her yerde atamayacağınızı farkettiğiniz zaman niye aldım diyebilirsiniz
    vs vs vs

Ülkemizde olmayanlar için ise tabii ki beklemek lazım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben hobiye başlamak için AirArms'ı seçtim.
    Air Arms S510
    Pcp bu olacak ve bir liste hazırladım gereken herşey var içinde :) yakında siparişi veriyorum
    inşallah yanlış tercih vermemişimdir.
    aslında sayenizde gladiatorede ısındım :) ama revolutiona değil xD

• Ben hobiye başlamak için AirArms'ı seçtim.
    Air Arms S510
    Pcp bu olacak ve bir liste hazırladım gereken herşey var içinde :) yakında siparişi veriyorum
    inşallah yanlış tercih vermemişimdir.
    aslında sayenizde gladiatorede ısındım :) ama revolutiona değil xD

Şu 3 markadan birine ısın da hangisine ısınırsan ısın... Fx...Air Arms....ve...Weihrauch.Böylece paranı sokağa atmamış olursun.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• sagolun. dediğim gibi tercihimi airarmsla yaptım inşallah yanlış yapmamışımdır.

• bende eski bir gladiator sahibi olarak yoruym yapma gereği hissettim :)

benim içinde görünüşü çekici bir silah değildi fakat elinize alıp atış yaptığınızda gladiator sizi kesinlikle etkileyecektir,

hafifliği,
    ağırlık merkezinin ortada olması açısından dengesi,
    kullanılan malzemenin kalitesi,
    blok dahil birbirine sürtünerek çalışan parçaların uçak teknolojisinde kullanılan özel bir alüminyum alaşımdan imal edilmesi, ve bu da yüzbinlerce atış anlamına gelmekte
    atıştan sonra gelen hafif çekiç tınlaması,
    bitmek bilmeyen hava hacmi :)
    hafif tetiği,
    piyasada olabilecek en doldurması basit ve kullanışlı olan şarjörü,
    tabiki güç ayarı

ve hepsinden önemlisi sorun çıkması durumunda sayısız yedek parçası ile Yatagundan alabileceğiniz servis kalitesi

• sagolun. dediğim gibi tercihimi airarmsla yaptım inşallah yanlış yapmamışımdır.

Yok yok, kararında yalnış yok. Üstüne de 10-50 yada 8-32 bir nikko yada hawke kondurdun mu tadından yenmez.

Şu 3 markadan birine ısın da hangisine ısınırsan ısın... Fx...Air Arms....ve...Weihrauch.Böylece paranı sokağa atmamış olursun.

+1

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition